Зов за помощ! | Шум в ушите от 3 седмици

Напиши отговор
  • RE: Шум в ушите от 3 седмици
    от Стефани Христова | 22.11.2020 11:40

Благодаря !
    от Доц. д-р Цончев, дм | 21.11.2020 20:29

Трябвада се направи преглед при отоневролого за да се диагностицира проблема и да се предпише съответното лечение. Принципно не е нещо страшно и се овладява с лечение.
    от Стефани Христова | 19.11.2020 19:05

Здравейте, от повече от месец имам лек шум в ушите, към момента имам само в едното и то не е постоянно, нямам други симптоми . На 31 г съм. Моля за мнение може ли да е нещо страшно?
    от Chris | 03.06.2020 18:13

Благодаря!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 28.05.2020 11:00

Идете на 4-ти километър, неврология, ет. 1, веднага в ляво - проф. Огнян Колев, отоневрлог, ако него го няма търсете асистента му - д-р Асенов
    от Chris | 25.05.2020 12:07

Забравих да спомена, че преди 4 дни ходих и в ИСУЛ за аудиограма - нямам намаление на слуха.
  • Шум в ушите от 3 седмици
    от Chris | 25.05.2020 11:58

Здравейте, Страдам от непрестанен шум в ушите вече трета седмица - започна внезапно събуждайки се с главоболие и силно сърцебиене една съботна сутрин и от тогава не само, че не намалява, но и става по-зле - първоначално беше пищене, после се появи високочестотен звук като от включен телевизор, а сега имам и трети шум със честота, средна между предишните два. Направо ще откача, не мога да живея повече така, кошмарът е неописуем. Още на втория ден от проблема посетих невролог, който ми даде Селеногин, но след ден отидох и на УНГ, който ми даде Кавинтон и Ноотропил, след още 3 дни отидох на отоневролог, който ми смени терапията с Бетасерк и Авамис (имам и хроничен синузит), но звуците продължават да се засилват от тогава (почти 2 седмици). Моля за съвет, наистина се побърквам, няма да издържа още дълго.

Напиши отговор