Зов за помощ! | Рефлуксна болест

Напиши отговор
  • RE: Рефлуксна болест
    от Доц. д-р Цончев, дм | 17.03.2020 18:03

Е принципно дълго е лечението, не минава за седмица...
    от Kosta | 16.03.2020 21:59

ходих на лекар ГЕРБ си е, изписаха ми някакви лекарства но май трябва да ги пия продължително време за да имам ефект..при мен май се получи от много пикантна храна..не знам това нещо май си няма пълно лечение остава си и ще се проявява от време на време нз..
    от Доц. д-р Цончев, дм | 04.03.2020 07:38

Не, това по-скоро ми прилича на фарингит.
    от kosta | 01.03.2020 00:45

но аз мисля,че рефклуксната болест се е върнала и затова е този дискомфорт ще посетя лекар.
    от kosta | 29.02.2020 20:55

Мерси за отговора!Да тинктура е но може би не я разреждам много добре с вода още когато я пиех чувствах че гърлото ми сякаш присъхва и сега храча някакви парченца наподобяващи засъхнала тинктура и имам дразнене в едната половина на гърлото много странно найстина може така да прочиства организма ли нз.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 29.02.2020 16:38

Ако е тинктура няма как да ви засъхва по гърлото тъй като е водноразтворима.
    от kosta | 28.02.2020 23:54

или пък може би е измамно чувство и просто е раздразнено гърлото не знам..
    от kosta | 28.02.2020 23:37

Здравейте моля за съвет от 2 месеца пия клеева тинктура но последните 2 седмици засъхва някъде навътре в гърлото ми и се чувствам некомфортно все едно има восък напоследък изхрачввам парченца от засъхналата тинктура но още го има това дразнене все едно има восък пия вода спрях тинктурата какво да правя според вас докторе ? Мерси
    от Доц. д-р Цончев, дм | 17.02.2020 17:00

По-течни, полукашави, не пържени или печени твърди меса, които искат много дъвчене, със зеленчуците внимавайте - в повечето е неясно какво има. Освен това гастроентерологът трябва да прецени дали няма нужда и от известна спазмолитична терапия.
  • Рефлуксна болест
    от Kosta | 13.02.2020 23:44

Здравейте,искам да попитам при увеличени киселини в стомаха какви храни се пропоръчват кашлицата е излекувах благодарение на Контролок но от време на време все едно храна ми е заседнала в гърлото и даже май връщам парченца като се изхрача има ли лечение това нещо или само диети се спазват лекарят ми каза да не ям пържено?Мерси

Напиши отговор