Зов за помощ! | Сърцебиене

Напиши отговор
  • RE: Сърцебиене
    от Доц. д-р Цончев, дм | 12.11.2019 21:19

Не, по-скоро през деня сред хората се напрягате психически и това ускорява пулса.
    от Kosta | 09.11.2019 21:02

Може би трябва да спомена,че в момента водя заседнал начин на живот може и това да оказва влияние.
    от Kosta | 09.11.2019 20:46

23 ,не нямам.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 09.11.2019 18:58

На колко години сте? Имате ли наднормено тегло?
  • Сърцебиене
    от Kosta | 06.11.2019 21:16

Здравейте, Така да започна от това,че страдам от паник атаки от време на време и 2 пъти съм ходил на кардиолог както и съм си правил изследване на Щитовидната жлеза преди години което излезе нормално,та притеснението ми сега е следното.Сутринта ставам с нормален пулс отивам на работа със също нормален пулс но по някое време след обяд след като извърша някакви движения примерно и си седна на работното място продължавам на поддържам пулс 100-105 примерно и така няколко часа докато не се прибера след което пада на около 90 и като легна и заспа се нормализира до 60-80 някъде ,та и преди съм има напрегнати дни при който цял ден пулсът ми е бил над 100 и чак вечерта се успокоява лекарите при който съм бил казват уж,че нямам проблеми със сърцето та въпросът ми е какво да правя това опасно ли е,че през деня доста често си е малко над 100? Да отида ли пак на лекар? Мерси предварително!

Напиши отговор