Зов за помощ! | Стягане в областта на гърдите при вдишване

Напиши отговор
  • RE: Стягане в областта на гърдите при вдишване
    от Kosta | 11.08.2019 13:39

Благодаря Ви за отговора!
  • RE: Стягане в областта на гърдите при вдишване
    от Ivo | 02.08.2019 21:45

Здравей! И на мен ми се случвало същото стягане. Според мен се получава схващане някой мускул. Причината да мисля така е че преди време тренирах плуване всеки ден и загрявах 5-10мин. преди да вляза във водата и един вид 50% от мускулите да са загрети, а другата част по време на тренировка. Когато спрях да ходя на плуване, някоя сутрин като се събудя и вдишам дълбоко въздух и изведнъж така ме стяга лявата част около сърцето, и се паникьосвах, но бяха ми казали, че е нормално, защото се стягала някаква мускулна част в тази област. Така де, това е което беше и при мен. Дано съм помогнал!
  • Стягане в областта на гърдите при вдишване
    от Kosta | 29.07.2019 19:56

Здравейте на 23 години съм и от време на време ми се случва така,че като вдишам по-рязко или нормално получавам стягане в лявата част на гърдите в областта на сърцето това продължава само около 2-3 минути или докато вдишам 2-3 пъти по рязко и минава,това и преди ми се случвало.Ходил съм 2 пъти на 2 различни кардиолога понеже получавах паник атаки преди и вдигах висок пулс,кардиолозите ми казаха,че сърцето е добре уж.Въпросът ми е ако не е от сърцето тогава каква може да е причината за това?Някаква невроза може би(баба ми е със сърдечна невроза ако това има значение) или е на психична основа?Благодаря предварително!

Напиши отговор