Зов за помощ! | Паник атаки сърцебиене

Напиши отговор
  • Re: Паник атаки сърцебиене
    от klmfklsf | 26.01.2018 11:47

Извинявам се ,но незнам къде трябва да пиша по тази тема . От два три дни ме боли в лявата част на корема,болката започва отстрани чувствам я и на кръста но предимно ме боли отстрани ,когато извършвам някакво движение болката затихва,а след като легна или седна започва да ме поли ,болката не е силна,а някак си тъпа болка .Моля за вашето мнение .Благодаря предварително :P :P :P :P :P :P :P :P
  • Re: Паник атаки сърцебиене
    от д-р Александра Игнатова | 15.01.2018 16:29

Здравейте! Можете да спазите препоръката на лекаря, наистина бетаблокерите се изписват при нужда в такива ситуации - например преди представление за тези, които страдат от сценична треска. Ако сте запознат със ситуациите, които предизвикват силното сърцебиене, може да взимате по 1 хапче от предписаната доза преди да попаднете във въпросната ситуация. Успех!
  • Паник атаки сърцебиене
    от Kost | 13.01.2018 21:16

Привет страдам от паник атаки и при стресови ситуации получавам силно сърцебиене бях на кардиолог каза че ми е добре уж сърцето но ми изписа конкор бетаблокер и каза при нужда по 1 да пия но това не са ли прекалено сериозни хапчета не изискват ли дълга употреба?

Напиши отговор