Зов за помощ! | РАК ЛИ Е ПОМОЩ????

Напиши отговор
  • Re: РАК ЛИ Е ПОМОЩ????
    от д-р Александра Игнатова | 30.08.2017 22:00

Инфекцията може да не се е излекувала и още да продължава, което обяснява температурата и желанието за сън; все още смятам, че симптомите може да се дължат на стичане на секрет или просто общо на фарингит и си остава препоръката за преглед от УНГ-специалист. Поздрави!
    от ivan | 28.08.2017 17:56

здравейте д-р Ал. Игнатова не е само това което описах и постоянно имам 37.3 /4 зависи отделно че гласът ми се губи напреди 3 месеца имах и синузит пих антибиотик уш мина ама понякога ми гори челото да запушен ми понякога носът не-знам дали ми се стича секрет имам чувството че имам храчки но и нещо ми пречи в гърлото сега едната ми ноздра е запушена а нямам хрема н истрах ме е да не е рак заповядайте и снимка на езика ми Link Link Link искам да знам на какво може да се дължи и забравих да спомена че много ми се спи
    от д-р Александра Игнатова | 25.08.2017 13:48

Здравейте! Вместо рак бих мислила за фарингит. Задухът може да го усещате ако непрекъснато ви се стичат секрети по гърлото и те ви карат да кашляте. На снимките ми е трудно да видя езикът дали има някакъв налеп. Пушите ли цигари? Имате ли други оплаквания като запушен нос, или повече секрет от носа? Бих препоръчала преглед от УНГ-специалист. Поздрави!
  • РАК ЛИ Е ПОМОЩ????
    от ivan | 24.08.2017 23:32

здравейте от 3 4 седмици имам проблеми със гърлото пресипнал глас нещо ме дращи и ме кара да кашлям и даже понякога сълзи от дращенето не знам как става и от доста време забелязвам че имам задух и проблеми със гърлото на 19 години съм и искам да знам дали е рак или не-знам какво е ето и снимки Link ето и друга Link Link моля за помощ

Напиши отговор