Хемороиди и анални фистули | АНАЛЕН СЕКС С ХЕМОРОИДИ

Напиши отговор
  • Re: АНАЛЕН СЕКС С ХЕМОРОИДИ
    от | 02.11.2008 18:56

Онова е по-гадно, докторе :D Буквално с едно бутало ви ги набутват :D П.П: Вицът отгоре е точно по този метод правен :P
    от Д-р Юлиянов | 31.10.2008 16:29

Всъщност ако трябва чисто медицински да се подходи към въпроса, отговорът е еднозначен - да, можете. Исторически погледнато един от практикуваните навремето методи за лечение на хемороидалната болест е т.нар. умерена анална дилатация по Лорд. Почти същото като аналния секс е.
    от | 29.10.2008 21:59

Висша функция на нервната система. Защо, когато му казвате на детето - не пипай топлия котлон, ще се опариш - то само там се вре и иска да пипне? Забраненият плод е най-вкусен. Когато го пипне,обаче, повече не повтаря, защото между отделните части на кората в крайния мозък се е изградила постоянна връзка за това явление. Демек тя не е временна и след известен период от време да забрави и пак да пипне, а помни завинаги. Така и тук... като си разрани възите хемороидалис и ще писка, но според мен,ако сега се мие със студента вода пациентката и се храни с плодове и зеленчуци известно време, няма да има проблеми да си води редовен анално-полов живот.
    от gaspacka | 29.10.2008 18:05

gadost tolkova li vi haresva tozi analen sex mai si prosite taka da si razdraznite hemoroidite 4e da ne mojete da si sednete na zadnika ima si takuv gotin sex i bez da e analen
    от | 29.10.2008 17:59

Преди време четох един виц: Доктор към мъж, който от 15 години страдал от хемороиди. - Знаете ли защо жените не страдат от хемороиди? - Не. - Защото им ги набиват навътре. :D :D :D :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Но не е много хубаво да правите анален при хемороиди, защото това са съсиреци кръв и АКО партньора носи у себе си няккаво вирусче или заболяване, което да се предаде по кръвен път, марак и с кондом, веднага ще ви го метне. :)
  • АНАЛЕН СЕКС С ХЕМОРОИДИ
    от hubavoto nade | 29.10.2008 16:50

:D ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ ИМАМ ХЕМОРОИДИ КОИТО НЕ МЕ БОЛЯТ,МОГА ЛИ ДА ПРАВЯ АНАЛЕН СЕКС :oops:

Напиши отговор