Естетична хирургия. Козметика. Козметология | Татуировка

Напиши отговор
  • Re: Татуировка
    от jerrymaguire | 24.05.2013 23:56

Ако на мястото преди това е имало пъпка и в последстие е останало петънце(дълго време), значи по-вероятно е да си е от пъкатата, а не е бенка. Най-сигурният вариант е да отидете при споменатата лекарка, която лесно ще различи бенка от петънце от пъпка, ако трябва да ги очертае (бенките), снимайте се и последствие отидете при татуиста с молба очертаните да ги заобиколи. Естествено допитайте до лекарката за вредата от татуировката.
    Поздрави! :)
  • Re: Татуировка
    от д-р Цончев | 24.05.2013 10:48

Аз лично не разбирам ясно въпроса.
  • Татуировка
    от nikola | 24.05.2013 00:55

Здравейте,
    решил съм да си правя татуировка която покрива гърдите.
    СНИМКА ---> http://prikachi.com/images.php?images/746/6143746b.jpg
    Но понеже аз съм си паника на тема болести и забелязах,че имам тук-там някоя друга бенка и много бързо се отказах да си я правя,защото ме е страх по време на процедурата татуиста да не мине през някоя бенка без да иска и да стане нещо.По принцип бенките трябва да се заобикалят,съответно и при мен ще е така,но може да не види някоя бенка и т.н.
    Отделно преди време имах пъпки по гърдите и сега имам някакви белези които са под формата на малки петънца образували се от стискането може би,но не съм сигурен дали са белези от пъпките или са някакъв вид бенки.
    Точно за това мисля да направя консултация с дерматолог (Д-р Слава Божинова,Александровска болница) и тя да ми каже дали да си правя татуса или не.
    Та искам да ви поптитам има ли някакви такива бенки които са като малки петънца или са си белези?

Напиши отговор