Операции | Вадене на зъб

Напиши отговор
  • RE: Вадене на зъб
    от д-р Ралица Правова | 17.05.2022 22:58

В такъв случай не е проблем да бъдете и с пълна упойка, а и повръщането и гаденето са много чести странични реакции, докато се изчисти упойващото вещество от организма
    от Ani | 14.05.2022 18:48

Освен, 4е повърнах няколко пъти след операцията, нямаше друго.. Ина4е, отидох за второ мнение, докторът ми каза, също като моята зъболекарка, 4е няма никакъв проблем да е с местна упойка. Аз оба4е се изплаших и се 4удя дали няма да е по щадяща пълната упойка.. ина4е ще е мъ4ително изживяване - игли, ръ4кане, шиене.. а мен си ме е страх от игли! Като се има предвид, 4е на шест години ми извадиха сливиците с местна упойка и естествено това беше много травмиращо..
    от д-р Ралица Правова | 12.05.2022 10:28

Бих Ви препоръчала да направите и още една консултация с друг стоматолог-хирург. По отношение на упойките няма проблем, стига да не е имало някакви усложнения при операцията на яйчниците
  • Вадене на зъб
    от Ani | 12.05.2022 04:23

Здравейте! На 20.04 ми правиха операция за отстраняване на киста на яй4ника. Сега трябва да ми се вади зъб, който е с4упен. Хирургът каза, 4е понеже е с4упен до много надълбоко, трябва да се извади с операция, и дори е най добре тази операция да е с пълна упойка. Моята зъболекарка като 4у това, реши, 4е целта е да се надуе сметката, пълната упойка е 250лв., (цялата операция излиза към 700), според нея това не е нужно. Аз се 4удя и доколко са ок 2 пълни упойки в рамките на месец?! (според доктора нямало проблем..) Толкова ли би било зле ваденето с местна упойка?

Напиши отговор