Операции | Операция на ингвинална херния - препоръки и съвети

Напиши отговор
  • RE: Операция на ингвинална херния - препоръки и съвети
    от Borka | 21.08.2019 15:01

Потърси доц. д-р Теодор Атанасов в МБАЛ "Софиямед". Това е човека, който ще ти реши проблема по най-добрия начин от първия път, без лутане и други сверки-проверки.
  • Операция на ингвинална херния - препоръки и съвети
    от Atanasov | 11.04.2019 18:37

Здравейте ! На първичен преглед при хирург ми беше установена двустранна ингвинална херния (без непроходимост или гангрена). Естествено, ще мина и през второ мнение на друг хирург, но ми се иска да се подготвя за "приключението". Здравно осигурен съм, както и имам допълнителна здравна застраховка. Въпросите ми са: - къде е удачно да се стори такава операция в гр. София ? - ориентирал съм се към консервативна(отворена) операция с поставяне на платно - моля, конкретно ме интересува цената на въпросните платна, и по конкретно, в случай,че някой е правил такава операция в Александровска, Пирогов, Пета градска или болница " Вита" (в общи линии тези са ми фаворитите) - колко приблизително е излязла цялата интервенция ? Ясно ми е,че е много индивидуално, но ми трябва ориентировъчно колко струва(конкретна цифра) консервативната(отворена) с поставяне на платно операция ? Благодаря на отзовалите се !

Напиши отговор