ДРУГИ заболявания | Скованост от врата до десния крак

Напиши отговор
  • RE: Скованост от врата до десния крак
    от д-р Ралица Правова | 19.09.2019 08:36

Йорданка - не се притеснявайте и със сигурност не давайте антибиотик, не е необходим
    от Невена Стоилова | 14.09.2019 10:46

Здравейте,незнам това до колко би могло да бъде опасно, но най-добре опишете проблема си в отделен пост , за да може да бъде видяно от потребителите и да ви отговорят или се обърнете просто към личният лекар.:)
  • Дете глътна муха
    от Йорданка Валентинова | 13.09.2019 21:29

Здравейте детето ми днес глътна муха , много съм притеснена тъй като знам че пренасят опасни болести въпросът ми е възможно ли е да се зарази с нещо от поглъщане на мухата или стомашната киселина ще си свърши работата? Мога ли да ми дам някакъв антибиотик ако все пак има опасни бактерии по мухата???
    от Невена Стоилова | 13.09.2019 12:44

Здравейте,болките продължават от около половин година. Като кризите които прави са главно вечер. В чужбина сме и тук докторите са крайно не компетентни и сме ходили няколко пъти при личния доктор който освен физиотерапия нищо друго не препоръчва. Ходихме на невролог който имаше предположения единствено за мозъчен инсулт или епилепсия но изследванията бяха отрицателни. И така до там се изчерпаха предположенията им. Миналата седмица пак бяхме на доктор , но без никакъв резултат просто ни отпратиха тъй като нямали предположения. Моля, ако имате идея към какви изследвания да ни насочите? Сблъсквали ли сте се с подобни симптоми?
    от д-р Цончев | 11.09.2019 22:53

Колко време продължават тия болки и скованост?
  • Скованост от врата до десния крак
    от Невена Стоилова | 11.09.2019 12:08

Здравейте, става дума за баща ми , който е на 50 години и има следният проблем. Получава скованост от врата до десният крак и силни болки които водят до неподвижност. Болки в гърдите при опит да се помръдне и обилно потене и сърцебиене. Това се случва винаги късно вечер. До сега са му правени изследвания за епилепсия и за мозъчен инсулт, които бяха отрицателни. След което докторите заключиха , че вероятно е паник атака и препоръчаха физиотерапия с която да се фокусира върху дишането си. Намираме се в чужбина и не съм силно обедена в заключението на докторите. Симптомите продължават от около година и стават все по-засилени. Моля за съвет и мнения , ако някой е имал подобен проблем да ни посъветва към какъв специалист да се обърнем и какви изследвания според вас трябва да се назначат.

Напиши отговор