ДРУГИ заболявания | Дистрозио на акромио-клавикуларния лигамент

Напиши отговор
  • RE: Дистрозио на акромио-клавикуларния лигамент
    от Пресиян Стефанов | 30.05.2019 13:45

Не няма да се прави операция. Още едно питане относно възстановяването ми. Искам да знам дали рано или късно тези връзки си зарастват и се възстановяват или винаги ще си остане така свободно и още нещо. Понеже сега съм с един обикновен бандаж, който да ми държи ръката и да не се мърда много много , но ми е неудобен вече и даже изпитвам изтръпване в ръката и схващане от самото носене. Но бихте ли ми дали съвет за моя случай, кое ще е по - добре да си закупя като съответно след написаното ще поместя и линкове. Link Link Благодаря ви !
    от д-р Цончев | 20.05.2019 21:05

Ако е просто дисторзио възстановяването ще е бавно но ппълно. Ако ще се прави операция - няма как да кажа
    от Пресиян Стефанов | 18.05.2019 23:06

Но дали ще мога да бъда пак отново пълноценен по отношение на тренировките си, които разбира се не са на професионално ниво, но все пак има някакво натоварване.?
    от д-р Цончев | 18.05.2019 20:58

Няма как предварително да се каже какво ще е възстановяването.
  • Дистрозио на акромио-клавикуларния лигамент
    от Пресиян Стефанов | 18.05.2019 17:38

Здравейте преди седмица паднах с колело и диагнозата от спешното беше дисторзио акромио-клавикуларния лигамент. Като ми казаха, че най - вероятно ще трябва да претърпя операция. След като отидох на доктор на другия ден лекарят ми каза, че може със и без операция като операцията щяла да прибере малко тази малка костица. Но въпроса ми е следния дали ще мога да си движа отново пълноценно ръката и да правя упражненията, които правя (набиране на лост и лицеви опори) и ще трябва ли да се пазя повече смисъл самото рамо да не го извадя или нещо такова от самата ми тежест на лоста ?

Напиши отговор