ДРУГИ заболявания | Подутина

Напиши отговор
  • RE: Подутина
    от Valentina | 11.02.2019 20:57

Мислех, че може да бъде възпалено сухожилие, нещо да се е заклещило. Болката между плешката и и гръбнака е все едно възпалена жилна. Иначе и плешката като се натисне се опитва да се „намести”. В сряда съм отново на преглед, надявам се тогава да ми обърнат внимание. Благодаря предварително.
  • Подутина
    от Valentina | 11.02.2019 20:53

Здравейте, миналия четвъртък повреме на тренировка ни казаха да застанем в позиция на лицева опора и да си вдигнем едната ръка, при което от напрежението горната ми част на тялото не издържа и тръгна да пада, само че рамото ми не помръдна. Трудно е да го обясня. Нямах болка. След тренировката усетих дясно от ключицата опъване (най- вероятно сухожилие). Вечерта почна дясното рамо да ме боли, пука, все едно трябва да се намести. Помислих че ми се извадило рамото, но нямах голяма болка, само като го движа назад. В събота, задната част на рамото над плешката усетих нещо твърдо, твърдо като кост. В неделя отидох на лекар обясних му всичко и прегледа траеше не повече от 3 минути. Натисна ми рамената, питаме дали ме боли, не ме болеше. Видимо нямаше изкривяване ва рамото и ме пусна с „диагноза” костен израстък. Което го определи и без рентгенова снимка. Днес ме боли плешката между гръбнака и нея. Рамото не. „Бучката” стои още там. Знаете ли какво може да бъде?

Напиши отговор