ДРУГИ заболявания | Странна и дълга форма на прилошаване

Напиши отговор
  • RE: Странна и дълга форма на прилошаване
    от stela moneva | 19.01.2019 15:08

Благодаря много!
    от д-р Цончев | 19.01.2019 15:00

Направете за всеки случай една ехография на коремни органи, но е възможно тия оплаквания да са ви от ГЕРБ
    от stela moneva | 12.01.2019 16:03

Здравейте, моля за мнение д-р Цончев. От около месец имам болки в лявата страна под, над в ребрата, отзад сякаш бъбрека, стомаха, хранопровода, слънчевия сплит. Болката не е силна и не е постоянно. Понякога имам силни киселини и при някои храни започва силно парене сякаш още при слизането им към стомаха. Нямам никакви други оплаквания. Имам ГЕРБ установен преди 5г. Правя си редовно ПКК и урина последните са от лятото без отклонение. Моля кажете какво може да е мн съм притеснена. Благодаря!!!
    от Оля ИС | 11.01.2019 17:58

Благодаря Ви, д-р Цончев! Вярно от дете съм с проблемен стомах и корем...та до анастомоза и клипс на мястото на сигмата преди 5 години, но подобно нещо не ми се беше случвало. Поне знам за какво се касае и ще изчакам контролата си спокойно :) Здраве и късмет Ви желая!
    от д-р Цончев | 10.01.2019 21:54

Обикновено по-силни чревнин колики протичат по подобен начин.. Не е нещо страшно.
  • Странна и дълга форма на прилошаване
    от Оля ИС | 05.01.2019 06:15

Здравейте, д-р Цончев! МНОГО ВИ МОЛЯ ЗА СЪВЕТ И НАСОКИ! Случи ми се нещо странно преди два дни: Прибирах се от пазар,спрях да си оправя дамската чанта и изведнъж ми се доповръща страшно, зави ми се свят, "сряза ме" еднократно корем, причерня ми и не спирах да се изпотявам..Едва дишах и запазих съзнание. Прекарах близо час на тротоара с тези неспиращи моменти. Едва успях да се обадя на дъщеря ми да дойде и ме прибере. Бях "омекнала" цялата и едва вървях, треперейки. С прибирането ни бузите ми пламнаха. Два часа слабост, за три часа вдигнах 37,1 и после постепенно всичко се нормализира без никаква помощ или намеса. Признавам, стреснах се много сериозно! Много благодарна ще бъда за мнение и най-вече какво да направя, за не изпадна отново в подобно състояние!

Напиши отговор