ДРУГИ заболявания | Прехапване на бузата

Напиши отговор
  • RE: Прехапване на бузата
    от д-р Цончев | 15.03.2019 07:47

Обикновено е от прехапване...
    от Iveta Ivanova | 14.03.2019 23:06

На мен често ми се появяват такива ранички в устната кухина и клеевата тинктура много ми помага. А колкото до това топче, което описвате е възможно според мен, но най-добре да го види стоматолог :)
    от Петрова | 11.03.2019 20:55

Здравейте! Мисля, че снощи, докато съм спала съм си прехапала бузата, защото днес открих подуто тъмносиньо топченце. Не ме боли, а като усещане е гладко и кръгло. Възможно ли е да е прехапано или е нещо друго?
    от д-р Цончев | 06.12.2018 17:33

Подходящи са и двете неща
    от Dobri | 04.12.2018 11:29

купи си анафтин гел и мажи раничката 3-4 пъти на ден.
  • Прехапване на бузата
    от Данчо | 03.12.2018 22:03

Здравейте, явно системно си прехапвам бузата докато спя и се получава малка раничка, която боли ужасно много. Боли дори в покой , като раничката наистина е доста малка и се усещам че се прехапвам, дори понякога се събуждам заради това. Какво да използвам като за начало за да заздравее раната, сандрин удачно ли е ? А скоро ще посетя и зъболекар, понеже горния краен зъб е леко накриво ( към бузата) и ме съмнява , че именно там е проблема и може би ако се изпили или някак се изправи зъба ще се оправи този проблем понеже само там става това прехапване, но докато дойде време за зъболекаря удачно ли е да жабуря със сандрин или какво бихте препоръчали?

Напиши отговор