ДРУГИ заболявания | Мускулни инжекции

Напиши отговор
  • RE: Мускулни инжекции
    от д-р Ралица Правова | 14.08.2019 07:08

    След инжекцията ли започна изтръпването? Възможно е да е иглата да е минала до нерва и да се е получило дразнене. Започва ли постепенно да отшумява изтръпването? Ако се засилва или остава константа, дори в рамките на 3 седмици е добре да Ви види невролог
  • RE: Мускулни инжекции
    от Поли | 12.08.2019 23:58

    Здравейте отидох в спешното поради силна болка под гръдния кош отдясно на гърба. Казаха ми, че е нещо нервно и да отида на невролог. И ми биха аналгин мускулно. Това беше преди около 3 седмици. Оттогава целият ми крак изтръпва и на мястото има бучка. Изтръпването е доста силно и постоянно. Има ли за какво да се притеснявам?
  • Re: Мускулни инжекции
    от д-р Цончев | 01.03.2015 09:47

    Синини има ли?
  • Re: Мускулни инжекции
    от Shaider III | 27.02.2015 17:51

    Обезболяващи от рода на Нурофен (ибупрофен) пробвали ли сте?
  • Мускулни инжекции
    от Desi Mikalsen | 27.02.2015 14:20

    В следствие на мускулни инжекции с антибиотик , правилно поставени , без оток или зачервяване , седмица след тях продължавам да имам болка в местата на убождане. П.С. само 5 инжекции в двете бузи. Няма буци или нещо такова, но продължава да ме боли. Какво мога да направя за да спре болката? Тя е като от мускулна треска, но в определени точки

Напиши отговор