ДРУГИ заболявания | Добър УНГ специалист във Варна

Напиши отговор
  • RE: Добър УНГ специалист във Варна
    от Kiko Kikov | 02.05.2021 16:00

Войчева е една прехвалена ,,докторка,, , вади сливици наред. Вижда подути трети сливици без апаратура и без да ги напипва, лошото е ,че тя ги вади и после пак ги вижда подути . Ама не се сеща на кого ги е махала и плещи глупости. Леко й се размина този път. Дано съдбата не ме среща пак с нея.
  • Re: Добър УНГ специалист във Варна
    от Явора | 10.09.2014 14:31

Nigga, така зададен въпроса ти мисля че губи смисъла си. След като си посетил доста УНГ във Варна, мисля че е малко вероятно ако някой ти каже други лекари да не се припокрият с тези които вече си посетил и както казваш да те излекува. По добре опиши поне ориентировачно проблема си за да може някой да ти даде по конкретни съвети за лечение и лекар, и пиши в раздела "очи,уши, нос, гърло", ....там има по голяма вероятност да получиш отговори. Колкото до Войчева, ако не си я посещавал и решиш да отидеш, всичко е възможно може по случайност и късмет да те диагностицира и назначи правилно лечение от първия път, но ако това несе случи несе занимавай повече с нея. За мен тя не е добър диагностик и е по скоро за рутинни и безпроблемни операции и лечения, и то при деца основно. Ако се усложни нещо да не си до нея, както е мила нежна и добра, така можеш да видиш и гневна, бясна и да се чуди как да те разкара.
  • Re: Добър УНГ специалист във Варна
    от bastet | 10.09.2014 08:39

Доктор Войчева в "Майчин дом". Мисля,че има кабинет и на друго място,но не знам къде.Изключително внимателна е и е много добър диагностик(обходила съм ако не всички,то поне половината УНГ във Варна и знам),и въпреки че работи предимно с деца, няма да Ви върне :).
  • Добър УНГ специалист във Варна
    от Ivan | 08.09.2014 21:31

Здравейте :) Трябва ми добър УНГ специалист във Варна.Ходил съм при доста,но не успяха да ме излекуват.Моля Ви помогнете.

Напиши отговор