Бели дробове и плевра. Пневмония | Неалергична астма

Напиши отговор
  • RE: Неалергична астма
    от д-р Ралица Правова | 21.03.2022 10:31

Ако имат ефект - не само кашлицата трябва да намалее, но и да се редуцира задуха. Направихте ли микробиология на храчка, защото това би изключило и бактериална инфекция.
    от Viksi84 | 17.03.2022 17:09

какво трябва да почуствам след като го използвам , освен, че повече кашлям
    от Viksi84 | 17.03.2022 17:08

Не чуствам да има някаква разлика и да при двама различни
    от д-р Ралица Правова | 17.03.2022 17:00

При двама различни пулмолози ли бяхте? Другият ми въпрос е дали имате подобрение при използването на инхалатор, защото повлияването насочва към това, че е поставена точно диагнозата
  • Неалергична астма
    от Viksi84 | 17.03.2022 15:54

Здравейте, преди няколко дни ми поставиха диагноза неалергична астма.Значи ще започна от начало през месец ноември се разболях от бронхит с отрицателен тест за Ковид. Личния лекар ме изпрати на пулмолог, който ме прати на снимка и на изследвания, които не показаха нищо сериозно. Изписаха ми Левокса и Булзин. Лекарката реши да ми направи функционално изследване на белия дроб и ми каза, че има астма или ХОББ. Изписа ми три инхалатора , които изобщо не съм ползвала защото не чуствах, че имам нужда от тях. Нямах затруднено дишане. Сега в началото на март пак се разболях , пак ме пратиха на пулмолог и пак всичко наред с изследванията и хоп пак решиха да ми правят това изследване и пака ми поставиха същата диагноза. Между другото ходих и на алерголог, който ми каза че нямам никакви алергии. Интересуваме само с това изследване ли се поставя такава диагноза, може ли да се направи скенер или някакво друго изследване с което да съм сигурна за тази диагноза?

Напиши отговор