Бели дробове и плевра. Пневмония | Проблеми с дишането

Напиши отговор
  • RE: Проблеми с дишането
    от д-р Ралица Правова | 18.01.2022 17:20

Така описано - се касае за някаква вегетативна реакция, поради рязката смяна на топла стая със студа навън. По отношение на пръстите - може да се мисли за някакво временно затруднение на кръвоносната съдове за осигурят достатъчно кръв към пръстите под влиянието на студа
    от USER96 | 17.01.2022 19:51

Здравейте др Правова имам следния проблем като изляза навън зс няколко часа на разходка и дишането ми се влошава става още по трудно дишане появява се тази скованост ръцете ми става като сини лилави....и дишането става много трудно имам чувството че не мога да си разгърна гръдния кош...защо става така...Възможно ли е да има някакъв проблем с мускулите на гръдния кош или с гръбначния стълб и от там да идват тези проблеми....при положение че белия дроб е здрав
    от д-р Ралица Правова | 17.01.2022 16:53

Единсвеното, към което бих Ви насочила е да започнете по-активна физическа дейност, дихателната гимнастика е подходяща в описаното чувство за сковаване в мускулите на гръдния кош
    от USER96 | 14.01.2022 23:26

Това са резултатите от изледванята на дишането Link
  • Проблеми с дишането
    от USER96 | 14.01.2022 20:28

Здравейте от 2 3 месеца вече имам проблеми с дишането ходих на пулмолог правиха ми ренгенова снимка след това скенер всичко казват че е нормално!И че е на нервна почва...Изписаха ми антидепресанти пия ги но нищо не се подобрява...дишането даже стана по зле имам чувството че го потискат....Забелязах че кожата ми на моменти става лилава...Правих и функционално изледване на дишането при което излезе повишено RV 141% RV/TLC ratio 111% TLCO 89%....Сърцето също ми е наред...чуствам че не мога да си поема въздух мускулите на гръдния кош ги чуствам като сковани...

Напиши отговор