Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт | Болка в сърдечната област

Напиши отговор
  • RE: Болка в сърдечната област
    от Кейти | 07.12.2018 18:23

АВТОР: Не ми стигнаха символите за да довърша. Страхувам се нещо да не ми се случи,няколко дни няма да пуша марихуана за да видя какво ще се случи,но се надявам да не е от нея и да няма нищо притеснително,защото искам да продължа да си пуша.Тук е момента да кажа ,че нямате право да ме съдите за това! Не бих искала да спирам ,освен ако е от нея ,тогава ще спра ,защото се страхувам . Ще изчакам до понеделник ,за да отида някъде на лекар,но все пак искам и друго мнение.Да опиша болката-странно е,сърце не боли,сякаш някой ме стяга през гърдите с колан и дърпа ли та дърпа. Усещам го под зърното по в ляво или точно преди гърдата от ляво ,първия ден болката се разпространи и леко към ръката . Вчера ,когато пуших и отново имах това неприятно усещане ,чувствах сърцето си по - забързано ,усещах и проток на енергия ,сякъш кръвта ми беше навсякъде в тялото ми и не можех да остана не едно място . Не мога да кажа на родителите си.. също така ,не взимам други наркотици ,не пия дори алкохол !
  • Болка в сърдечната област
    от Кейти | 07.12.2018 18:12

Здравейте! Аз съм момиче на 19г. От няколко дни нещо ме мъчи и не знам как да постъпя.. Преди 4/5дни за първи път усетих болка в сърдечната област,започна към 14ч и не спря докато не заспах.За да бъде всичко ясно,искам да оточня,че пуша марихуана.И като казвам,че до сега не съм имала проблем,да усещала съм пробождания,но това се е случвало 1/2на два/три месеца.Та след първата случка ,на следващия ден пуших,нямаше ми нищо ,после дойде и новия ден,пуших пак тогава ме заболя отново за втори път.Тогава и започна притеснението..Вчера пуших нарочно за да видя дали отново ще ме заболи и отново се случи.Днес не съм пушила,но излизайки на вън ,усетих мръсен въздух и лека болка ,която продължава и в момента.Искам да кажа,че пуша марихуана от няколко години,никога не съм имала проблем с нея,като цяло нямам проблем и със сърцето.Бях на кардиолог вчера(поради заминаване в чужбина ми правят изследвания)жената каза,че сърцето ми е прескочло,но най-вероятно се дължало на химия или мръсен въздух ..

Напиши отговор