Артериална Хипертония. Повишен холестерол. Инфаркт | Сърцебиене и висока горна граница

Напиши отговор
  • Re: Сърцебиене и висока горна граница
    от д-р Цончев | 01.08.2018 22:08

В интерес на истината това с пръстена съм го изследвал и прилича да е вярно, колкото и непрофесионално да звучи...
    от yellowsubmarine | 27.07.2018 08:24

Само като видях такива огромни разлики, щях да питам с какво се мери кръвното? Ако имате електронен апарат, вместо стандартния с помпичката, го изхвърлете веднага! P.S. Виждал съм кръвно да се мери и с шивашки метър на ръката и пръстен на конец отгоре :lol: Не си играйте на тото!
    от д-р Цончев | 25.07.2018 22:08

Ха, интересен ефект ако е вярно...
    от Дилиан | 25.07.2018 04:06

Благодаря ви за отговора -причината всъщност, се оказа много глупава - ръчният ми часовник в смущавал апарата, тъй като има вграден радиоприемник, кръвното ми е реално 120/75. :lol:
    от д-р Цончев | 16.07.2018 19:42

Не е от упойката, добре е да ви види ЛЛ и да прецени ситуацията.
    от Дилиан | 12.07.2018 21:02

п.с. Урологът, който ме оперира каза, че не можело да е от упойката,да съм пиел повече вода, което и правя в достатъчни количества за сезона. :)
  • Сърцебиене и висока горна граница
    от Дилиан | 12.07.2018 20:58

Здравейте, наскоро претърпях операция (преди 2 дни) на фимоза, извършена с пълна упойка. В продължение на 2-3 дни имам световъртеж/замайване, днес обаче при мерене на кръвното установих ,че варира между 168/56, 151/83, 156/67, 161/75.. т.е. горната граница ми е висока при нормална долна и пулсът също е нормален. Освен това усещам как сърцето ми бие много силно... В комбинация със замайването е доста неприятно. моля да ми кажете на какво може да се дължи, пил съм антибиотик Монурал 3г преди 2 вечери, пише, че може от него да е, съмнявам се упойката да ме държи толкова дълго. Благодаря предварително!

Напиши отговор