Инфекциозни болести и паразити. Хепатит | Храчки с неприятна миризма

Напиши отговор
  • RE: Храчки с неприятна миризма
    от д-р Ралица Правова | 25.02.2020 11:06

Ако имате възможност пуснете си едно микробиологично изследване на храчка, за да се види дали все още няма бактериална инфекция, която да не е овладяна. В случай, че храчките все пак намаляват, просто изчакайте.
  • Храчки с неприятна миризма
    от Силвия И. Цекова | 24.02.2020 22:39

Здравейте, пиша Ви, за да получа някакво успокоение, че съм наред, защото усещам, че започвам да полудявам от мисли. Започвам с това, че живея в Лондон и тук здравната система е много тромава и все още очаквам резултати от кръвни изследвания. Преди 2 седмици бях дълго време навън, а беше доста ветровито. На другият ден вдигнах температура и не можех да си усещам лявата страна. Пиех парацетамол и болка обезболяващи, но на 3-тия ден от тази наистинка започнах да кашлям и да изхрачвам храчки с неприятна миризма и жълто-зелени на цвят. Отидох на лекар. Рентгеновата снимка ми казаха, че е чиста, а за храчките ме успокоиха, че не са гной, а амоняк. От тогава до момента ( вече Уч11-ти ден) пия антибиотик. Вече нямам температура, чувствам се добре, на храчките не се махат. Моля Ви кажете ми на какво се дължат тези амонячни храчки и как да разбера дали са такива или гнойни? ☹️

Напиши отговор