Инфекциозни болести и паразити. Хепатит | Заразяване с болест от лаборатория

Напиши отговор
  • RE: Заразяване с болест от лаборатория
    от mizzle | 10.02.2019 21:15

RE: Заразяване с болест от лаборатория от д-р Цончев | 10.02.2019 19:48 Еднократни са не се притеснявайте. Все пак трябвало е лаб. да ползва ръкавици, но при тия консумативи не е страшно, няма опасност от някаква зараза.Прочети още на: Форум | Инфекциозни болести и паразити. Хепатит | Puls.bg - Link Благодаря много, д-р Цончев ! Лабораторията беше хубава, поддържана с име...не знам защо не сложи ръкавици, явно приемат риска за тях...
    от Доц. д-р Цончев, дм | 10.02.2019 19:48

Еднократни са не се притеснявайте. Все пак трябвало е лаб. да ползва ръкавици, но при тия консумативи не е страшно, няма опасност от някаква зараза.
    от mizzle | 10.02.2019 08:35

Моля за мнения! Става дума за кутийките, които доближават до пръста и щракват-те за еднократна употреба ли са? Не видях от къде я взе лаборантката, беше много сърдита...Страх ме е да не е използвана няколко пъти!
    от mizzle | 09.02.2019 17:25

Моля за мнение на компетентен човек! Знам че звуча налудничаво, но толкова съм и притеснена...
  • Заразяване с болест от лаборатория
    от mizzle | 09.02.2019 13:11

Здравейте! Ужасно се притеснявам...въпрсът ми сигурно е нелеп, но все пак ще го задам! Ходих да си пускам изследване, като ми взеха кръв от пръста. Проблемът беше, че лаборантката нямаше ръкавици...нали тези тестове са стерилни и за еднократна употреба...Все пак ме е страх да не съм се заразила с хепатит, недай си Боже хив или друга болест. Тя не използва ръкавици, много ме е страх...

Напиши отговор