Инфекциозни болести и паразити. Хепатит | Helicobacter pylori

Напиши отговор
  • RE: Helicobacter pylori
    от Елеонора Стоянова | 11.09.2019 15:47

Не се чудете купете си Хебак за 15дни,ще се отървете от бактерията и ще бъдете както отпреди,без диети ,без болки чисто нови.Успех на всички
  • RE: Helicobacter pylori
    от Мамел | 08.03.2019 14:32

пробвайте най-ефективен продукт за Хеликобактер- хебак без антибиотици ,но за 15 дни изчиства бактерията.За повече информация можете да получите от 0888950555
  • Re: Helicobacter pylori
    от Сиси | 15.02.2017 05:14

Пий топла вода с сода бикарбонат. Бактерията с антибиотици само я подтискаш за малко , после пак избуява. А междувременно увреждаш полезната флора и здравето на червата. Пробвай безглутенова диета може да ти помогне. Също чайове от билки.
    от д-р Цончев | 19.09.2016 16:11

Ако има киселини трябва да се вземе някакво антиацидно средство.
    от | 17.09.2016 07:50

Когато ми откриха гастрита ми казаха да не ям всичко изброено плюс люто и шоколад. Просто искам да съм стриктен затова още се ограничавам. А кисилините ги усещам като хълцане, подригване бякой му казват. Почти от всяка храна ми излизат, но доста по малко от колкото в началото. По принцип съм в чужбина и чакам да ми стане здравната карта до дни и ще отида и тук на лекар, но искам съветите ви, защото се притеснявам.
    от veselin | 17.09.2016 01:06

С каква цел сте си поставили тази диета,....а какво пиете,...лимон не ядеш ли?...и от какви храни ти излизали още киселини,хода на киселините къде ги чувстваш ,надолу или нагоре?
    от | 16.09.2016 20:56

Диетата ми е в това, че не пия кафе, не съм ял пържено 3месеца, няма цитрусови плодове, алкохол никакъв, газирани напитки също. А нормално ли е да ми излизат киселини още. Почти от всяка храни
    от д-р Цончев | 16.09.2016 12:51

Ако спазвате някаква ограничителна диета е нормално да поотслабнете.
    от | 16.09.2016 09:13

С 2 антибиотика и 1 пробиотик и нещо за подобряване чревната флора. И стриктна диета. После си изследвах фекалии и показа че е доста ниски стойности. За всеки случай ще си направя пак гастроскопия след време, но сега ме притеснява това, че отслабвам.
    от veselin | 16.09.2016 00:25

Как го изчисти,......я ни разкажи, ти видя ли го че си заминава,как няма да ослабваш щом чужди стопани не ти оставят нищо за тебе,.......пий боза!
    от | 15.09.2016 20:49

Здравейте. Моят въпрос е след като съм имал хеликобактер и гастрит, хеликобактера изчистен преди месец. Възможно ли е от това да отслабвам.
    от д-р Цончев | 12.03.2016 19:20

По-вероятно е да не е било достатъчно продължително лечението. Понякога е трудно да се овладее с 1 курс.
    от Теодор Иванов | 11.03.2016 14:17

Не е ли възможно след като съм го пил този антибиотик преди 2 месеца да съм развил резистентност към него и да не ми действа???
    от Теодор Иванов | 11.03.2016 13:05

Ами защо след като съм лекувал бактерията Януари с Duomox и явно не е подействал, сега отново ми изписват същия?
    от д-р Цончев | 11.03.2016 09:17

Какво не е ясно?
    от Теодор Иванов | 10.03.2016 19:52

Това ми изписа лекаря от ВМА Link alt="Link /> Това трябва да го изпия за 10дена. Отново Duomox 2x1 и Flagyl 3x2. Реално аптекарката ми разясни много повече от колкото лекаря в болницата, оказа се че ми е изписал съставката не конкретното лекарство(Flagyl), което се оказа че в дозата която ми е изписана 500мг. го има само на инжекции и е за жени! Ако може някой да сподели мнение по въпроса, ще съм благодарен!
    от Теодор Иванов | 09.03.2016 09:33

Благодаря за отговора, ще се метна до ВМА, гастрото били добри там...
    от Shaider III | 09.03.2016 09:22

Отново е положителен, има известно количество H. PYLORI. Консултирайте се с лекар, вероятно ще се наложи да продължите с някакъв антибиотик.
  • Helicobacter pylori
    от Теодор Иванов | 08.03.2016 20:56

Здравейте, в края на Декември си правих гастроскопия, като се установи отсър гастрит и наличие на въпросната бактерия. Изписаха ми 2 антибиотика първо Duomox 1000mg - 5 дена след което друг антибиотик който не помня + лечение с Нексиум и след месец Зирид. Днес си направих тест за бактерията, но не ми е ясен резултата... Моля за помощ! Link alt="Link />

Напиши отговор