Инфекциозни болести и паразити. Хепатит | HIV

Напиши отговор
  • RE: HIV
    от кокаинас | 08.12.2019 20:09

PCR теста по чувствителен ли е от тия от четвърто поколение. Дали да не пробвам със него
    от Hope | 06.12.2019 13:11

Отговор кокаинас: Благодаря ти! Задължително ще го направя. Дано всичко е наред.
    от кокаинас | 06.12.2019 13:04

Отговор Hope: Направи си тест след 3-тия месец бил 100 процента точен така казват всички тук,но аз имам и след 6-тия месец и пак не вярвам
    от Hope | 06.12.2019 11:39

Да довърша поста, понеже не останах символи. Сумнявам се за херпес зостер. Изчетох доста за него,това не ме боли нито сърби вече. Но притеснението ми е огромно. Споделям ви мили хора, аако някой сподели нещо ще съм му много благодарен. Много ме е страх за семейството ми и знам, че постъпкаа ми е безотговорна. Мислех, че риск почти няма, но след този херпес по пъпа откачам. Не съм имал други симптоми до 37мия ден. Нов тест ще мога да си направя чак след седмица, но дотогава ще се побъркам. Поздрави на всички и честит Никулден!
    от Hope | 06.12.2019 11:31

Здравейте! Прочетох доста от написаното във форума и накрая реших да споделя и моят изключителен ужас. Всичко започна преди около 45 дена. Имах неблагоразумието да контактувам с жена от африкански произход, за която приемам, че е 100% ХИВ позитивна. Контакта се изрази в следното, тя беше гола и с вагината си се отърка за няколко секунди в мен. Аз бях с бельо, но видях, че бельото е леко навлажненото. Отдавам го на факта, че пишка точно преди това. След това отново за няколко секунди я докоснах по вагината и ануса с пръст, без да прониквам в нея. Тя ме целуна с език по вътрешноста на ухото. С това приключи нашият контакт и започнаха моите мъки. На 23ти ден си направих тест венозен HIV 1 antigen + anti - HIV 1/2 antibodies- отрицателен. Предполагам, че теста е ELISA, но не знам кое поколение. След това като, че ли се поуспокоих малко. Нямах никакви симптоми до 38,39 ден. Тогава ми се появиха пъпчици с течност в канала на пъпа, които в последсвие се обединиха като херпес. Отново паника.
    от кокаинас | 05.12.2019 21:04

Добре го каза :) Ама със тия нощни изпотявания и леко подути лимфни възли и побелял език и обриви от време на време Не мисля така. Пък пак ме водят здрав след 6 месеца и 11 теста и даже последният беше от четвърто поколение със 1 и 2 анти тела и p24 антиген. Това не мога да разбера Deni.12
    от Deni.12 | 05.12.2019 21:00

Кокаинас. Остави телефона първо и вярвай ми ще се оправи всичко. Обръщай внимание на хората които те обичат. С тяхната любов ще преодолееш всичко.
    от кокаинас | 05.12.2019 20:41

И аз няма вече сили 6 месеца живея във Ада и да наистина си права за телефона и интернета,колкото повече чета и търся информация във нета за симптоми и прочие толкова повече пропадам. И няма измъкване
    от Deni.12 | 05.12.2019 20:38

Глупости 1 година. 3 месеца макс. Даже сме запитали на Доктор от Америка, Англия, Германия всички казват 4 седмици и да потвърдиш на 3 мес ..
    от кокаинас | 05.12.2019 20:37

Много се радвам за вас да ви е жива и здрава,но при мен е много трудно почти невъзможно никога не съм си представял че ще съм във това положение
    от Deni.12 | 05.12.2019 20:35

Кокаинас. Виж ако ти искаш можеш да преминеш от всичко колкото ти е трудно..Знам при нас беше същото но той искаше да се оправи и остави първо телефона и интернета , постоянно беше с мен .. Ако искаш можеш и ти . И още нещо да добавям сега имам 4 мес. дъщеричка след случката забременях и всичко е наред . Продължавай напред не гледай назад
    от кокаинас | 05.12.2019 20:18

Deni.12 - Аз продължавам да си мисля така защото все още имам някакви симптоми въпреки че имам вече 11-сет отрицателни теста след 6 месеца и 2 дена. След тази случка вече не съм същият и се чувствам по различен начин,не както преди. За времето от 3 месеца сигорнали си защото много хора казват така. Но Някой още казват 6 месеца че дори и след 1 годината. Сподели твоето мнение ще ми е полезно
    от кокаинас | 05.12.2019 20:09

Debi.12- Ако само знаеш как ми се иска да ти повярвам и ти благодаря че ми вдъхна малко увереност но ми е трудно знаеш че не е лесно щом си минала по тоя път. Каква беше вашата история
    от Deni.12 | 05.12.2019 19:45

Кокаинас . Виж от личен опит ти казвам преди 1 година приятеля ми беше в същото състояние след 7 месеца пак продължаваше да мисли че му има нещо направо си живеехме в лабораторията. И нищо нямаше после продължи живота си нормално започна всичко което беше спрял за тия месеци.. И се оправи за кратко време. Продължавай живота си че така можеш да изгубиш всичко семейство, приятели, работа най важно човека до теб !! Ние бяхме на косъм и сега много съжалява за изгубените месеци. Оправи си мозъка отивай на психолог. 3 месеца е макс , така ни казаха навсякъде.
    от кокаинас | 05.12.2019 15:40

Дай некъв контакт със теб,тук ми омръзна да пиша вечв
    от Строителя | 05.12.2019 15:34

Отговор кокаинас: И двата щама се ловят от теста на 3ти месец И ДВАТА няма изключения. И първо не ми разправяй че съм ларШ аз знам кво е да гледам как някой го обзема лудостта бавно и методично и затва все още не съм те отсвирил и се мъча да ти помогна. Второ , не съм те карал да го ръгаш без найлон и ся да откачаш и да спамиш кат насран. С право си насран .....ще научиш по трудния начин(щом не искаш да вярваш на ДЕСЕТТЕ СИ ТЕСТА), че НЕ СИ ЗАРАЗЕН .....с времето.Ако не полудееш дотогава.....отивай на психо , не стой като пън.Искаш ли да загубиш приятели и близки? Съмнявам се. Навличай нещо топло и си замъкни побъркания дирник до най-близкия ОКР Кабинет. Ако на следващия коментар не видя "аз отидох там и си записах час" - получаваш репорт от мен.Повече няма да отговарям....ко Цончев има мерак да говори на стена ...да заповяда......ама кат го гледам не е заритал хич и е оставил на мен да се разправям с теб - има си пациенти истински човека. Весела Коледа и ЧНГ
    от кокаинас | 05.12.2019 10:02

Ами ако съм лепнал другия щамп ХИВ 2 и затова тестове да не го ловят и въобще възможно ли е да съм инфектиран а да не ми показва на нито един тест след 6 месеца. И някво инфо за това момиче Нелогична има ли някой
    от кокаинас | 04.12.2019 19:50

Ех Аз да бях на твоето място а Ти на моето щях да те питам тогава дали така ларж ще ше да го караш
    от Строителя | 04.12.2019 19:05

Отговор кокаинас: ЯКО СИ ИЗПАТКАЛ ......пич НЯМА ОТКЪДЕ, НЯМА КАК. Колко години ще чакаш да дойде положителен и колко пари ще пръснеш за тестове? Спри се, за да не те спре жълтата книжка
    от кокаинас | 04.12.2019 11:39

Кой ли ден щи кажа че теста ми най накрая е положителен не знам,дано не се стига до там
    от Строителя | 04.12.2019 11:29

Отговор кокаинас: не няма как да забавят резултата. Добре си пич, дишай, само главата си прай топки с теб
    от кокаинас | 04.12.2019 09:17

А да ли е възможно ако имам Хепатит В или С те да допринесат За по бавното образуване на антитела и за това да Неми показва и след 6 месеца. Бях тестван за Хепатит В и С на 37 ден от случката тоест това стана на 26 май и тогава нямах Хепатит.
    от кокаинас | 03.12.2019 23:08

То май само Аз и Ти останахме във тоя сайт и д-р Цончев от време на време
    от Строителя | 03.12.2019 22:03

Отговор кокаинас: Значи онова, което го имаш НЕ Е хив и симптомите са ти от нещо друго, вероятно от внушението. И аз съм притеснен за моята ситуация , но недотам че да си самопредизвиквам симптоми. И да гледаш из нета няма смисъл(естествено ти си набарал някъв който мяза на твоя, за да продължиш да се навиваш). Най мн да намериш случая, където една ученичка пита "Ръгнах си молив в пеперудката и мога ли да хвана ХИВ" :D. Съвет - иди на психолог да ти пооправят страховете , за да изкараш спокойни празници, щото така тормозиш и близките ти кат те гледат кат препикано цвете
    от кокаинас | 02.12.2019 21:26

Ето ти и още един - Link Ползвай Google преводач ако искаш Аз съм във същото положение като тоя пич. След 6 месеца сички тестове отрицателни а пък аз съм си все със симптоми
    от кокаинас | 02.12.2019 20:34

Ей сега щи дам линк да прочетеш и ти нещо - Link Намери точно тоя сайт и линка който ти пратих
    от Строителя | 02.12.2019 19:47

Отговор кокаинас : Брато НЯМАШ ИНФЕКЦИЯ НЯМА ОТКЪДЕ след 3тия месец и най смотания тест ще хване ако има нещо, а тия четвърто поколение хващат на месец и половина още. Ако тая мисъл те тревожи и продължава ОТИВАЙ НА ПСИХОЛОГ, нека те пробва....ако пак не стане.....НА ПСИХИАТЪР. Щото от притеснение може да развиеш други неща
    от кокаинас | 01.12.2019 19:52

А какви други тестове доказват наличието на инфекция по добре от тия тестове от четвърто поколение и каде ги има. Аз съм от Велико Търново
    от Строителя | 01.12.2019 11:46

Може би и психиатър, просто не исках да плаша човека толкова много. Бихте ли отговорили на по долния ми въпрос моля?
    от д-р Цончев | 30.11.2019 17:50

Направо на психиатър се отива, не си губете времето с психолози, ако става въпрос действително за ОКР/БАР или както там се предпочита да се нарича. Ако е действително това, това си изисква лечение с медикаменти, както ангината например, и е добре да се прецени от психиатър.
    от Строителя | 28.11.2019 19:25

Нарича се Обсесивно компулсивно разстройство(натрапчиви неверни мисли които ти лъжат мозъка) ....почти всички го имат под някаква форма ....това се лекува от психолог ....отиваш при личния и му казваш дай направление за психолог ....и без "ама срам ме е "
    от кокаинас | 28.11.2019 12:38

Строителя- Брат следобед съм на друг тест и ще ми бъде 11-ти подред при положение че вчера си получих 10-тия Отрицателен тест и просто няма оправия много ми е във главата това нещо. Помагай
    от Строителя | 28.11.2019 12:15

Отговор Кокаинас.... Кокаински, не си много спокоен, както виждам изпомпал си 10 теста и сичките отрицателни , ако ти имаше нещо щеше да излезе, хората в американските форуми пишат, че дори някои от тестовете са точни на 1ви месец а официалното становище на СЗО е АКО ТИ Е ОТРИЦАТЕЛЕН СЛЕД 3 МЕСЕЦА СИ ДОБРЕ А аз бих искал да питам има ли вероятност да се хване някой от хепатитите + HIV, ако прорезна сълзящо кървяща раничка от макетно ножче, се докосне до друга такава ? Мерси предварително.
    от Хдд | 27.11.2019 12:52

Направих си тест отрицателен е
    от кокаинас | 26.11.2019 20:10

Добре след 5 месеца и 25 дена и след 10 отрицателни теста за ХИВ от 4-то поколение мога ли да ги смятам за Сигорни или не и времето достатъчно ли е за тест. Случката ми е от 26 май тази година а последният ми тест беше преди седмица на 20 Ноември и пак е отрицателен. Да дават мнения запознати хора. Благодаря
    от д-р Цончев | 23.11.2019 20:40

Хдд - пуснете си 1 тест най-малкото. За успокоение.
    от кокаинас | 23.11.2019 12:21

Няма ли да измислят лек вече за тая Гадост
    от Хдд | 23.11.2019 09:07

Здравейте.Пиша ви с голямо притеснение!Имах рисков контакт с момиче след който на 2-рата седмица ми се поддуха лимфните възли на врата и имах една тежест в ушите.Възлите спаднаха на 27 ден но от 32-рия почна един лек сърбеж по тялото почнаха да се появяват обриви които изчезваха за часове по ръцете и торса.Може да е отсилното притеснение но съм отслабнал
    от д-р Цончев | 09.11.2019 19:00

Link
    от Младен-чо Иванов | 09.11.2019 07:13

Никъде не виждам инфо,след като ти установят ХИВ отиваш в специализирано заведение за изследвания и да ти оправят документи за хапчета...никъде не пише там заплащаш ли изследвания ?
    от д-р Цончев | 04.11.2019 22:28

Доколкото знам е достоверен
    от кокаинас | 04.11.2019 11:50

И до колко е достоверен след 44 дена
    от кокаинас | 04.11.2019 11:49

А Елайза тест със 1 и 2 анти тела и p24 анти ген след 44 ден достоверен ли е - теста беше отрицателен
    от Строителя | 31.10.2019 21:38

Кокаински ....мн четене означава да фанеш ейтоя ми ти сайт и да го издеш с парцалите ама до последната буква Link Там се казват мн работи, оттам четох за да ти помогна , там пише сичко и за децата и за свирките и за квот са сетиш, квото те интересува има го там . Възможно най добрата терапия значи възможно най модерната, ама понеже паричките за БГ са кът и вероятно не се дават най оптималните лекарства ....не съм запознат ....нека някой по компетентен каже
    от д-р Цончев | 30.10.2019 22:51

Не става така, не се притеснявайте.
    от Vv123 | 28.10.2019 15:46

Здравейте, Има ли риск от заразяване при т.нар еротичен масаж, завършил с мастурбация. Не е имало проникване никакъв вид. Но имах малка раничка на пениса. Възможно ли е предаване на вируса от ръцете на масажкстката в случай че е имала раничка, драскотина на ръката. Имам отрицателен hiv 1/2 антиген анти тяло тест 85 дни след случката. Може ли да се разчита, че този резултат е окончателен Благодаря
    от кокаинас | 28.10.2019 13:21

И кво означава яко четене и възможно най добрата терапия
    от кокаинас | 28.10.2019 13:18

И какъв е шанса то да се роди здраво без тази болест
    от Строителя | 28.10.2019 12:54

Да , може 2ма позитивни родители да си имат деца, но трябва да се пита специалист как точно да стане работата(пият се допълнителни лекарства, пречиства се генетичния материал итн). Ако взимаш възможно най добрата терапия , продължителността на живота ще е нормална. Задължително освен с наш, трябва да се говори и доктор от Щатите или някоя по развита държава. Понеже тука болните са сравнително малко, специалистите също са и трудно се намират. Накратко, ко си такъв те чака яко четене, но ще живееш.
    от кокаинас | 27.10.2019 15:59

И колко дълго човек може да живее със това заболяване ако редовно си пие хапчетата и се грижи за себе си

Напиши отговор
2990 намерени, страница 1 от общо 60