Изследвания на кръв, урина, скенер... | Моля за съвет

Напиши отговор
  • RE: Моля за съвет
    от Доц. д-р Цончев, дм | 09.11.2020 11:04

Това го коментирах някъде по-горе....
  • RE: Моля за съвет
    от Шуманова | 06.11.2020 15:40

Много ми е притеснено ,под огромен стрес съм мисля си че имам рак ..иначе др .резултатути от кръвната картина горе долу са в норма ,от повишените левкоцити неутрофилните са завишени от диференцираното броене,суе и срп в норма ,хематокрита е леко завишен на горната граница и средния обем на тромбоцитите е леко занижен,незнам какво вече да изследвам и при какъв лекар да ходя ,от три дни не я меря вече темп.и една идея се чувствам по-добре ,но може би свикнах с нея ,притеснителното е че вече я дигам до 37,4 последните дни ,като я измервах.Иначе много антибиотици изпих-само миналия месец 10 дена зинат за болките в областта на лимфните възли и края на месеца 7 дни вивекс от гр.на левокса за бактерията в гърлото ,сега чакам 7 дни за да повторя изследването на гърлен секрет ,но ясно че не от там проблема ,антибиотика ,който пих беше по антибиограма и нищо...моля ви докторе посъветвайте ме какво да правя ?
  • Моля за съвет
    от Шуманова | 06.11.2020 15:18

Здравейте ,докторе -преди време ви бях писала за моя проблем -субфебрилна температура от два месеца-повишени левкоцити-два пъти направено ръчно броене на левкоцити -хематоложката отхвърли хематологично заболяване,мислех че имам подути лимфи на врата хематоложката не откри ,тежест в областта на врата.ендокринолог посетих нищо притеснително два хормона назначи тсх и мат в норма.болка в областа имам на дясната подмишница ,която се разнесе вече къч лакътя -ревматолог посетих -снимка на ш.прешлени леко ошипяване ,двахормона за изследване в норма ,само ана скрининга не еготов.гинеколог всичко ок.бактерия ауреус ми откриха в гърлото пих антибиот.по антибиограма няма подобрение .насочиха ме към гранулом в зъб-в процес на оправяне е ,изчистиха каналите ,но стоматолога твърди ,че не е от него.веченезнам каво да изследвам..а за капак последнатакръвна картина е по -зле-левкоцитите вече са 15 ,2 при горна граница 10,5,посл.път бяха 13-възможно ли е леко покачване да има защото бях пръв ден от цикъл

Напиши отговор