Изследвания на кръв, урина, скенер... | Разчитане на резултати ЯМР главен мозък

Напиши отговор
  • Re: Разчитане на резултати ЯМР главен мозък
    от Isai | 02.03.2018 20:27

Ще го прикача, ако имате кабинет мога и да Ви го донеса лично. Изпратиха ме в Свети Наум и там ме прегледаха.Казаха ми да се консултирам кардиолог защото може лезиите да е от високо кръвно.След шест месеца ми назначиха контролно ЯМР.Да Ви попитам др.Цончев, редно ли е да ме бяха пратили на допълнителни прегледи които да го установят.Лекаря който ме прегледа в СВ Наум ми каза че всички координационни движения са без отклонение и всичко е в норма.Ходих и на очен лекър защото имам и астигматизъм, като там също лекаря каза че с очният нерв съм без отклонения. Моля, дайте ми на лично съобщение ваши координати за да Ви посетя в удобно за вас време.
  • Re: Разчитане на резултати ЯМР главен мозък
    от Доц. д-р Цончев, дм | 01.03.2018 20:37

Има съмнителни за множествена склероза изменения,но на този етап не може да се каже с точност за то ва казват че е необходимо да се направи контрола след време. Прикачете скенера някъде за да го видя и аз.
  • Разчитане на резултати ЯМР главен мозък
    от Isai | 25.02.2018 17:54

Здравейте,на 28 години съм, в петък бях на ЯМР поради препоръка от Ото невролог. Имам шум в дясното ухо, световъртеж от време на време и скованост във врата.От години ходя по лекари за да видя на какво се дължи.Симптомите се проявяват на периоди. Моля някой който може да ми преведе заключението от ЯМР на разбираем език,защото вече не се търпи.Със съпругата ми чакаме дете и много се притеснявам. [url=LinkLink alt="Link />[/url]

Напиши отговор
53 намерени, страница 2 от общо 2