Очи, уши, нос и гърло | въпрос

Напиши отговор

• от Доц. д-р Цончев, дм | 01.12.2006 09:04

Ако оплакванията в гърлото продължат, посетете УНГ - специалист. Най-вероятно сте прекарали възпаление от типа на бронхит, което е преминало, на което се дължи болката в гърдите.

• от iso | 30.11.2006 21:36

не нямам други оплаквания

• от Доц. д-р Цончев, дм | 30.11.2006 21:30

Други оплаквания - изпотяване, повишена температура, отпадналост и др.?

• от iso | 30.11.2006 20:46

не пуша, значи преди 5 месеца когато си правих иследванията ми дадаха мукосолван, пръсках си в устата някъкъв антибиотик но нищо не стана ,ходих на няколко доктори но нищто не стана , наскоро на своя глава взимах антибиотици доксициклин, също преди това взимах и бромхексин но без особен ефект ,чудех се какви други иследвания да си направя?

• от Доц. д-р Цончев, дм | 30.11.2006 17:28

Моля, отговорете на следните въпроси: Пушите ли? Някакво лечение провеждано ли е? Други оплаквания - изпотяване, повишена температура, отпадналост и др.?
  • въпрос
    от iso | 30.11.2006 11:40

вече няколко месеца леко ме боли дясния край на гърдите,дясната сливица ми е леко подута и леко ме дразни и боли около нея,също имам и гъсти храчки,направих си иследвания на кръвта,бяха нормални,също си направих и ренгенова снимка,и ми казаха че имало промени в бронхите и ренгенолога ми каза че можело да е хроничен бронхит и нищо повече.но на мен не ми прилича на бронхит,защото не кашлям.притеснявам се дали е това,чесно да си кажа сам и малко страхлив и се притесних,дали и това не влияе нещо.

Напиши отговор