Очи, уши, нос и гърло | Проблем с окото

Напиши отговор
  • RE: Проблем с окото
    от Доц. д-р Цончев, дм | 11.06.2020 17:28

Изчакайте да ви направят изследванията и вероятно ще се изясни проблема.
    от Ралица | 08.06.2020 22:38

Здравейте, от 1 седмица имам бяло петно на лявото око. В самото начало се появи за няколко часа и изчезна .. вечерта същата работа. След 2 дни от сачото събуждане се появи и не изчезна, днес също го има. Бях на очен и не знае причината, утре ще ми прав цветна снимка и кръвни изследвания. Малко ме е страх, защото изчетох куп простотии в интернет.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 31.05.2020 19:01

Аз лично не съм спец. в тази насока и мога само да препоръчам ако имате нужда специалисти за контролен преглед или за по-задълбочено апаратно изследване.
  • Проблем с окото
    от sischo0 | 26.05.2020 17:07

Здравейте, преди 5-6 години претърпях лазерна операция на едното око, в следствие на травма.. беше разкъсана леко ретината.. направиха двоен бараж за да предотврати бъдещи проблеми и т.н Разбира се с течение на времето се появиха плаващи черни линийки и окото свикна с тях.. но от 10 дни насам имам една черна линийка в периферието и не изчезва, а е доста досадна.. бях на очен лекар и според него всичко е наред с окото и по специално ретината, каза ми че за няколко седмици би трябвало да изчезне новопоявилата се линия и да не се шашкам.. странното е че като примижавам линията става по видима.. възможно ли е да се дължи на претоварване на очите или пък проблем с конюктивита? Чувството е все едно гледам през мигличка..

Напиши отговор