Очи, уши, нос и гърло | Парене в носоглътката

Напиши отговор
  • RE: Парене в носоглътката
    от д-р Ралица Правова | 13.05.2020 10:27

Съмнявам се дали няма засягане на нерв, който да води до проявата на симптомите по описания от Вас начин.
  • Парене в носоглътката
    от Ива | 12.05.2020 23:50

Здравейте, Имам постоянно усещане за парене, щипане и сухота в носоглътката + запушен нос на периоди + хрема на периоди, но винаги носът ми протича след хранене. Също така усещам на периоди цялостна сухота в гърлото, най-вече в долната част, в трахеята, където на периоди се явява дразнене, което е като боцкане, мравучкане, сухота, не мога да го определя точно. Тези проблеми възникнаха след като прекарах тежък грип в началото на март - с кашлица, много болно гърло, загуба на глас и болки в ушите (които още се обаждат от време на време). За да потуша вирусната инфекция пих 3 антибиотика: 12 дни Клацид, 7 дни Лефлокс,10 дни Зинат В момента ме тормозят проблемите с носоглътката и мравучкането в трахеята, което поражда едно неприятно чувство, че ще започна да кашлям, но за момента нямам кашлица, така съм вече месец след грипа. Нямам температура. Тествах се за Ковид 19 - 2 PCR теста и 2 бързи - всички отрицателни. Търся помощ, моля Ви, всеки ден различен симптом: носоглътка, гърло или трахея

Напиши отговор