Очи, уши, нос и гърло | Бръкнах в окото си без да искам..... ето, какво се случи

Напиши отговор
  • Бръкнах в окото си без да искам..... ето, какво се случи
    от metalago | 18.04.2020 07:23

Привет! Ето как маските, които ни задължават да носим срещу корона вируса може да се окажат опасни, когато човек е разсеян и невнимателен. Вчера бръкнах в окото си с пръст без да искам, докато намествах своята предпазна маска... От както това се случи усещам "бодеж" в "горния клепач" на лявото си око и то не през цялото време, а на "приливи и отливи" като в най-добия случай не чувствам никаква болка и мога да използвам окото си нормално, а а в най-лошия не мога въобще да отворя окото си от тъпа, пронизваща болка за известно време. Мислех, че имам нещо в него, защото чувството на болка много наподобява на "външно тяло" в окото. Все пак си мисля, че съм засегнал по-скоро клепача, защото поне 1 час съм мигал без да спра и поне 10 мин. мигане, докато окото ми е потопено под вода..... Днес се събудих в 4 сутринта и не можех да го отворя от болка.... от както това се случи, окото ми е зачервено през цялото време. когато съм навън, болката и дразненето почти спират..... Помогнете!Поздрави!

Напиши отговор