Очи, уши, нос и гърло | Подутини по езика.

Напиши отговор
  • RE: Подутини по езика.
    от Jess | 12.10.2020 00:36

Дано авторът на темата чете тук, и мен ме интересува какво се оказа. Имам абсолютно същите.
    от vivolin | 11.10.2020 18:47

здравейте, какво се оказа че са тези подутини? имат ли общо с гъбична инфекция?
    от Notinamood | 09.04.2020 14:22

Здравейте, Благодаря за бързия отговор. Ами усещам го, че все едно е афта, но не ме боли. Когато мърдам езика или е в покой в устата се усеща отстрани различно. (като чуждо тяло) Сексуални контакти само със съпругата ми. Иначе да - редовно. Забелязах го, защото наблюдавам през няколко дни заради тези бели петна по бузите: Link и Link Не зная дали е свързано. Благодаря
    от д-р Ралица Правова | 09.04.2020 14:01

Има ли някаква симптоматика или просто ги усетихте "надиганията"? Другият ми въпрос е дали през последните месеци сте имали някакви сексуални орални практики?
  • Подутини по езика.
    от Notinamood | 09.04.2020 13:43

Здравейте, С оглед на ситуацията с извънредното положение, реших да пиша тук преди да се мъча да отида на лекар. От около седмица по ръбовете на езика към корена и в задната част към гърлото имам някакви образувания. Не ме болят, но ги усещам, като чуждо тяло. Link и Link . Та въпросите ми са : Какво е това и трябва ли да му се притеснявам? Ако е нещо притеснително към какъв лекар да се насоча? На 29 години съм пушач активен. Мерси

Напиши отговор