Очи, уши, нос и гърло | Болка под ухото

Напиши отговор
  • RE: Болка под ухото
    от Доц. д-р Цончев, дм | 06.04.2020 16:22

Бодежите не сан проблем. За сухата кашлица си вземете АЦЦ или нещо подобно
    от Stanislava Stanimirova | 05.04.2020 20:12

Благодаря,забравих да уточня че гърлото не ме боли, просто отвреме навреме усещам като убождане в дясната сливица и ухото. А за сухата кашлица която не минава вече 3 седмици какъв съвет ще ми дадете? Самата кашлица се появи без никакви други симптоми просто започнах да кашлям без хрема или някаква болка в гърлото и така до днес.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 05.04.2020 19:12

Това е от възпалението на гърлото. Лекувайте с каквозто ви е казал личния лекар и ще мине. Понякога едната сливица се подува повече от другата
    от Stanislava Stanimirova | 04.04.2020 14:32

Здравейте, може моя въпрос да не е точно за тук, но незнам къде да го задам. Имам суха непродуктивна кашлица от 3 седмици,пих какви ли не сиропи и хапчета, но не ми минава. Личния ми лекар ме консултира само по телефона предвид обстоятелствата с коронавируса. От вчера започнах да усещам и болка в дясната сливица и ухото, сякаш сливицата ми е подута. Когато си изпъна главата назад и точно отдясно където е сливицата усещам нещо като топче,отляво го няма. При нормално състояние нс главата не напипвам нищо. Моля за съвет?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 07.03.2020 18:59

Дайте да ги видим тия изследвания. Прочетете за темпоромандибуларен синдром и вижте дали оплакванията ви не се доближават натам.
  • Болка под ухото
    от Suzan96 | 07.03.2020 15:24

Здравейте ! От няколко месеца имам болка главно под дясното ухото (Не зад ухото а под него ) но болката отива към ухото и боли в челюста и главата , сълзене на дясното око и воднист секрет от носа , понякога изпитвам и треска , възпалено гърло често , главоболието е от дясната страна предимно надуват ми се лимфните възли на шията само от дясно . Всичко това продължава седмица и минава за период от седмица и после пак започна. Нямам бучка не напипвам не е надуто но боли . Но под езика от дясната страна към челюста напипвам топче със езика , което като погледна не е видимо. Ходих на лекар на УНГ той твърди че ми няма нищо не ми изписва нищо. Имам пуснати изследвания кръвни!

Напиши отговор