Очи, уши, нос и гърло | Болно гърло - бактерии

Напиши отговор
  • RE: Болно гърло - бактерии
    от Тайна | 30.11.2019 22:44

Нещо ново?
    от Тайна | 20.11.2019 22:41

Защо питате? Бих пътувал ако трябва, само и само да се оправи това нещо защото вече лошо ми влияе на нервите и на живота като цяло. Искам да попитам ако може, какво се прави в случай в който не може да се излекува с антибиотици болно гърло? Друго което искам да попитам, заразно ли е?
    от д-р Цончев | 20.11.2019 20:39

Къде сте се лекували до сега?
  • Болно гърло - бактерии
    от Тайна | 20.11.2019 19:23

Преди 3 години след едно домашно събиране се събудих със сухота в гърлото и болки в ставите. След известно време се установи, че имам бактерии в гърлото. Опитвах антибиотици, няма лекуване. Наскоро пак се захванах да си лекувам гърлото и се оказа, че сега бактерията се е сменила и в момента е Klebsiella pneumonie. Наскоро пак пих антибиотик, еми няма лекуване това чудо. Моля ви дайте някакви съвети, какво да правя. Ходих на УНГ, той ме уверява, че с антибиотик ще мине, НО НЕ МИНАВА. Всичко което ми изпишат го пия по часовник, нямам никакви пропуски, дори по време на лечението носех шал, правих гаргари с лайка, смуках всякакви таблетки. ПИСНА МИ ВЕЧЕ. Никой не ми обръща внимание, всеки ме претупва отгоре-отгоре и после ме убеждава, че всичко е наред. Аз се притеснявам да общувам нормално с хората да не заразя някой. И дъха ми стана лош... абе думи нямам вече, дайте съвет, към кого да се обърна и какво да правя??? :(:(:(

Напиши отговор