Очи, уши, нос и гърло | Недоизлекувана ангина ?

Напиши отговор
  • RE: Недоизлекувана ангина ?
    от д-р Цончев | 20.11.2019 20:41

И на мен ми се вижда съмнително...
    от Тайна | 18.11.2019 21:41

Извинете, как се прави този тест и какво се следи и какво показва?
    от Percival | 18.11.2019 11:27

Благодаря Ви Д-р Цончев. Днес си направих домашен тест в чаша минерална вода.Още на първите една две минути се спуснаха "пипала" към дъното ,след около 10 Тина минути се отделиха и малки плаващи частици по средата на чашата.
    от д-р Цончев | 17.11.2019 18:30

Консултирайте се с лекаря си дали не е добре да вземете и противогъбичен медикамент. Възможно е и от това да са оплакванията.
    от Percival | 17.11.2019 10:24

Link Снимка на сегашното състояние на гърлото.Стягането в него продължава ,не е постоянно ,но на моменти е доста иЗразено. В петък е направена ПКК без отклонения ,единствено моноцитите са по високи 33% и 1,3. Пушач съм.
  • Недоизлекувана ангина ?
    от Percival | 17.11.2019 10:22

Здравейте ,много ще се радвам на компетентно мнение относно моите болежки. Възпаление на неизникнал мъдрец и курс с оспамокс.По време на лечението около 2 рият ден респораторно заболяване бронхит.Лекарят каза да продължа с оспамокса и сироп за отхрачване. След няколко дена нямаше подобрение и отново посетих лекаря.Изписа ми азитрокс 3дни по 500мг.След курса кашлицата спря ,но след няколко дена се появиха болки в гърлото и болезненост при преглъщане и чувство на задушаване ,по мое мнение гърлото ми беше много сухо.Диагноза при лекаря -Ангина Нов антибиотичен курс със Зинат -7 дни по 500мг.След вторият ден усетих облекчение ,но на четвъртият ден се появиха белите петна по лигавицата на гърлото.Личният лекар беше в отпуск.И така една седмица след зинат отново имам стягане в гърлото ,нямам болка при преглъщане ,но имам обща отпадналост.Имам усещането ,че се стичат храчки в гърлото и ако не ги отхрача от време на време ,ме задушават.Храчките са прозрачни с бели примеси на слуз.

Напиши отговор