Очи, уши, нос и гърло | Нерна болка в областна над зъбите..

Напиши отговор
  • RE: Нерна болка в областна над зъбите..
    от Krisstina | 18.10.2019 23:08

Ако мястото кудето е подутината е топло, вероятно е възпаление следствие на бактериална инфекция
    от ivan | 18.10.2019 17:03

Синузите не ме болят. Скоро и на компютърен томограф ще ходя, той по-добър ли е от скенер? Ходих до спешното, гледа ме челюстен хирург и неврохирург. Само ме опипваха ама нищо конкретно не ми казаха... Болките са непрестанни и адски, и дори сега Нимезил не ми помага. GP-ту ми каза, че била Лицева невралгия и много боляла. Но дали е такова нещо? Изписаха ми Прегабалин, Мипрофен, Лансопрол. Страх ме е да не е нещо сериозно и да замина.. :( ;//
    от ivan | 17.10.2019 18:52

Извинявам се, актуален линк към снимките: Link
    от ivan | 17.10.2019 18:49

Всичките снимки: Link
    от ivan | 17.10.2019 18:48

Ето снимки: Link
  • Нерна болка в областна над зъбите..
    от ivan | 17.10.2019 18:46

Здравейте! Моля, помогнете ми, защото не знам какво ми е точно и къде да отида... От 2 дни ме боли силно от дясната челюст нагоре, където ми е бузата. Направих си панорамна снимка и ми казаха, че не се виждало нищо нередно и не било от зъби. Пих Нимезал за успокоение на болката. Усещам напрежение и тъпа облка, но не знам къде е точно. Цялата дясна челюст ме боли. Също така и болката е и в главата отзад пак от дясно. Вечер се засилва и нямам опетит и съм топъл. Кажете ми, моля ви, къде и какво да сторя? Благодаря!

Напиши отговор