Очи, уши, нос и гърло | Дискомфорт под глътката

Напиши отговор
  • Дискомфорт под глътката
    от Иван Пламенов | 23.09.2019 18:41

Здравейте! На 25г. Мъж.От може би 2 години имам чувство на дискомфорт в гърлото.Отначало беше леко и на моменти,но напоследък се задълбочи.Първо да кажа че от дете много често боледувах от гърло и гнойни ангини.Като цяло сегашните ми оплаквания се изразяват в болка и чувство за чуждо тяло в гърлото или по точно под глътката.Все едно някой ме е стиснал и немога да дишам нормално.Също много неприятен симптоп са постоянните прозрачни храчки и кашляне.Задълбочаването на проблема се появи преди година с чувство за недостиг на въздух.Мога да го опиша по следния начин.Дори при леки и тежки физическия усилия дишам но немога да си поема въздух дълбоко,все едно стига до едно положение и нещо в гърлото ми попречва да разгърна гърдите си докрай.Ако успея веднъж после 20 вдишвания немога.Когато се закашлям започва чак да ми се гади,и от това гадене или повдигане след това в храчките има доста кръв.Ходил съм на няколко УНГ и са ми казвали че имам хриничен ларингит.Вече си мисля че е рак...Благодаря

Напиши отговор