Очи, уши, нос и гърло | Възпалено гърло? (снимка)

Напиши отговор
  • RE: Възпалено гърло? (снимка)
    от Niki | 19.07.2019 13:06

Отидох на УНГ,каза ми,че имам храчки в гърлото и ми даде направление да отида на пулмолог,ще пиша другата седмица какво е развитието :/
    от Niki | 18.07.2019 20:26

Чудих се дали пулмолог или УНГ да отида,защото тая кашлица е кошмарна,вчера вечерта пак кашлях и имам чувството,че съм си раздразнил гърлото от толкова кашляне ... и вече 3 месeца с това кашляне почвам да усещам едно притеснение дали не е нещо сериозно... Бихте ли ми казали някой читав УНГ в София... нямам проблем да не работи със здравната каса,защото толкова пари дадох за лекарства,че не искам да се занимавам повече с личната ми лекарка и да я моля за направление... Благодаря Ви много за вниманието ! И извинявай ако има нещо :) ХУбав Ден!
    от д-р Цончев | 18.07.2019 19:22

Според мен е добре и УНГ лекар да го види това гърло, не че очаквам нещо опасно... но за всеки случай.
    от Niki | 17.07.2019 16:37

Благодаря много за отговора! Извинявам се за дългите ми романи които трябва да четете :) Ммм не знам,до колкото разбрах е да не развия астма или нещо от сорта... Личната ми лекарка,не ми обяснява особенно ... то ми остана сега да пия още 3-4 дена по 1 хапче ... Кашлянето вечери поспря значително(нямам го това дразнене в гърлото ),но през деня имам нещо като единичен пристъп дето изкашлям жълти гъсти храчки от гърлото все едно ама друг път усещам и дроба ми как се разтегля все едно. Не знам също дали е от Медрола,но вечери ставам по няколко пъти да пикая,като гледам да не пия вода преди лягане :D и усещам сърцето ми как тупти постояно,но пулса и кръвното ми са нормални... Благодаря Ви отново за отговорите и времето! :)
    от д-р Цончев | 16.07.2019 18:58

Защо пък медрол?
    от Niki | 12.07.2019 23:38

Линковете не знам,защо не се виждат,за това,ще ги кача втори път,моля за извинение за спама и благодаря за вниманието! За белият език и жълтото отгоре,просто питам информативно дали е наред :) Благодаря отново ! Link Link
  • Възпалено гърло? (снимка)
    от Niki | 12.07.2019 23:36

Здравейте,бях написал преден пост с оплакване за гъделичкане в гърлото и постоянна кашлица..в последствие кашлицата денем става влажна и чат-пат изкашлявам много гъсти,лепкави и жълти неща ( като се закашлям понякой път направо ги изтрелвам от устата си ). Та след 2 вида антибиотици,противо алергични неща и други хапчета.. резултат още няма.Та сега пия Медрол.Направена ми е снимка на синуси,дробовете,кръвни изледвания.Ако трябва снимка и от тях ще кача,но това мъчение продължава близо 3 месеца и вече почнах да се чудя дали може да е от гърлото нещо... Та ето 2 снимки,ако можете да ми кажете дали всичко е наред,просто вече се отчайвам :( винаги гледам да гледам положително на нещата ама не се чувствам окей така Със синьото ми е леко подута и зачервено,черното е едни бели точици,които май преди ги нямах.Другите оградени неща съм си така ама и за тях да п

Напиши отговор