Очи, уши, нос и гърло | Без правилна диагноза вече трета година

Напиши отговор
  • RE: Без правилна диагноза вече трета година
    от radikv | 11.07.2019 09:59

Потърсете решение на проблемите си в темата "Обща замаяност и световъртеж". Това за което пишете е дискутирано в тази тема и има много неща, които можете да направите. Желая ви успех!
  • Без правилна диагноза вече трета година
    от Стойчо | 05.07.2019 21:46

Здравейте. Вече трета година агонизирам от незнайно заболяване, което десетки лекари така и не успяват да диагностицират правилно. Оплакванията са ми виене на свят, много силно прилошаване с гадене плюс главоболие. Последната лекарска теория по която провеждам поредното лечение е че имам астигматизъм с лек диоптър. Преписаха ми очила за четене и за всекидневно ползване. Предупредиха ме че в началото ще има дискомфорт. Когато нося очилата получавам замайване и прилошаване в задната част на главата. Ето и проблема, когато ги сваля не ми просветлява след 20-тина минути примерно а продължава да ми се повръща и да съм замаян до края на деня. Говорех с доста хора с такива очила, както и с офталмолози и всички ми казаха че това не е нормално но така и не намерих някой, който да ми каже защо става така. Ще съм благодарен ако има хора с подобен на моя проблем да споделят опита си. Също така ще съм благодарен и на лекари ако изкажат компетентно мнение. Благодаря

Напиши отговор