Очи, уши, нос и гърло | Бяло петно в областта на сливиците

Напиши отговор
  • RE: Бяло петно в областта на сливиците
    от д-р Цончев | 18.06.2019 19:11

Възможно е такова да е, трудно ми е да преценя от снимката.
    от BAA | 16.06.2019 21:16

Благодаря ви за вниманието, докторе. Ще отида и до личната лекарка да го погледне тези дни, ако не изчезне. Пръскам се с тантум верде и си направих гаргара със сода бикарбонат няколко пъти. Дразнемето при преглъщане намаля значително но бялото нещо си седи. Не знам на какво да го оприлича. Може ли да е някаква рана?
    от д-р Цончев | 16.06.2019 21:04

На мен ми прилича на секрет, няма нищо общо с гастроскопията
    от BAA | 16.06.2019 16:50

Ето и снимка: Link
  • Бяло петно в областта на сливиците
    от BAA | 16.06.2019 16:43

Здравейте, писал съм и в друга тема относно гастроентерологичните си оплаквания. В събота, 15-ти юни, ми бе направена гастроскопия, след която имах лек дискомфорт в областта на гърлото за около час, най-много два, което е нормално. Вечерта този дискомфорт се върна но при преглъщане. Не бих го оприличил като силен но се усеща леко. Тази сутрин по случайност видях бяло топче или не знам как да го оприлича, помислих си да не е гной, в областта на лявата сливица. Отидох до дежурен лекарски кабинет в неделя, където лекарката ми каза, че не и прилича на гной, ангина или на нещо подобно. Изписа ми тантум верде за пръскане и евентуално антибиотик ако оплакванията се засилят и вдигна температура. Тъй като имам гастрит. Ще прикача снимка на това, което по случайност открих днес. Не знам от кога е там и дали има връзка с гастроскопията. Преди месец го нямаше, тогава имах гърлени оплаквания и не видях нищо бяло в гърлото си, както и личната лекарка. Благодаря ви за вниманието!

Напиши отговор