Очи, уши, нос и гърло | Напипвам неболезнен лимфен възел на шията останалите ме болят от студ

Напиши отговор
  • RE: Напипвам неболезнен лимфен възел на шията останалите ме болят от студ
    от Вален | 28.07.2019 19:57

Нормално ли е още да не е спаднал изобщо, стана над една година,също така забелязах от изследванията ми тогава че лимфоцитите при деф броене са били 0,47 при 0,40 горна стойност a sg 0,44 при 0,51 , не знам,също как мога да съм сиг че се мърда а не е стастнал защото не мога да преценя но мисля че си се мърда,сега като е лято не ме боли само като го пипна усещам напрежение сякаш ,можем ли да говорим за нещо опасно?
    от Вален | 04.02.2019 00:59

Разбирам,благодаря за отговора,просто привидно ми няма нищо на здравето и не съм боледувал наскоро дори,а ме болят другите лимфни от студ и врата отзад също от бая време ама не само от студ а и попринцип просто при студ сякаш болката във врата се засилва не знам ,а пък този лимфен стои се увеличава и намалява сякаш и от студ и от нищото забелязах,а не съм и слаб че да го напипвам и ми е странно,притеснявам се да не значи нещо ,поне на други места или други лимфни не намерих да са увеличени сякаш а това е само единично,малко е,не боли е и се мърда като го размърдаш с пръст което поне трябва да изключва "онова" най лошото което може да ти хрумне нали
    от dondany | 03.02.2019 21:34

И аз си имам един на шията. Подут си е от 10 години, но съм жив още. Няма място за притеснение.
    от д-р Цончев | 03.02.2019 18:55

Не е толкова страшно, все пак лимфните възли са имунни органи и реагират при възпаления от типа ако щете на болно гърло, заболял зъб и др. подобни
    от Вален | 03.02.2019 00:38

Не съм изобщо слаб,а сега този възел се е увеличил леко от нищото,моля дайте мнение защото се притесних тоя пътввче
    от д-р Цончев | 02.02.2019 20:49

При по-слаби индивиди е нормално някои лимфни възли да се напипват.
  • Напипвам неболезнен лимфен възел на шията останалите ме болят от студ
    от Вален | 01.02.2019 14:22

При уж нормално здраве,мъжки пол,20 год,правих обикновенна кръвна картина и хемоглобина ми е по нисък,120 а еритроцитите ми са високи 6,30 но си го обеснявам поне аз с бета анемията която имам това, нормално ли е на шията напипвам един малък лимфен възел,не болящ мърдащ се долу отстрани което личната каза че най вероятно е лимфен възел,той се уголемява при студ,а имам силни болки в шията и в лимфните възли при Натиск,при студ и те се увеличават многократно,състоянието не е от сега от повечко време е не знам колко точно,този лимфен възел случайно го напипах преди няколко месеца не знам от колко време е там,по едно време ми се беще появил съшо и зад ухото но изчезна, това нормално ли е и може ли да бъде опасно особенно с тези болки в другите лимфни възли

Напиши отговор