Очи, уши, нос и гърло | Език лоши симптоми

Напиши отговор
  • RE: Език лоши симптоми
    от Тайна | 30.11.2019 22:52

Аз имах фарингит с чист гърлен секрет няколко години и нямах никакъв проблем, в момента в който хванах някви бактерии в гърлото и на мен ми излязоха такива папили в основата на езика, за съжаление медицината е на такова ниво, че всеки ме убеждава, че няма проблем... А преди това гърлото ми беше розово, а езика чист в момента гърлото ми е зачервено, езика ми е бял и с папили в основата...
    от д-р Ралица Правова | 20.06.2019 19:28

Преди фарингита можете ли със сигурност да кажете, че не ги е имало. Ако имате възможност качете снимка, също така имате ли някакви симптоми - парене, дразнене, сърбеж, болка или други?
    от Iveta Mitkova | 20.06.2019 18:01

Здравейте,бих желала да попитам относно това,че имам червени пъпчици на корена на езика.По принцип имам фарингит,който май месец лекувах,но не с антибиоттик.Дали е възможно тези пъпки да имат нещо общо?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 07.06.2019 15:38

Това трябва да се види от УНГ, според това описание аз не мога да дам конкретно заключение
    от Pufi | 04.06.2019 18:32

Здравейте аз съм на 24 години и имам проблем с езика. Дали да се тревожа незнам от двете страни на езика имам големи бучки който доста ме тревожат като преглъщам от едната стана имам болка.

Напиши отговор