Очи, уши, нос и гърло | Немога да си излекувам ухото

Напиши отговор
  • Re: Немога да си излекувам ухото
    от Yusuf Ismail | 31.05.2018 11:08

Живея във Стара Загора и нямам възможност да отида там но до колкото ми каза врият лекар нямам нищо такова а някакво въспаление което щв премине сега като си слагам капки не ме боли много нямам някакви болки в ухото по принцип имах пулсация той там нещо го проми ли незнам и ми каза че ще изчезне тва пулсирване и изчедна но но другото как ще го излекувам незнам..и все ме е страх
  • Re: Немога да си излекувам ухото
    от Доц. д-р Цончев, дм | 28.05.2018 16:45

Идете на УНГ преглед в ИСУЛ, София.
  • Немога да си излекувам ухото
    от Yusuf Ismail | 24.05.2018 21:39

Здравейте немога да си излекувам дясното ухо все още ходих при една лекарка извесно време но беше ми казала операция защото съм имал някакви неша които изяждали някаква кост и перфорация беше ми казала но ми казаха да отида при още няколко специалисти ходих при още един лекар не ми каза нищо такова нито за перфорация нито за такива рабоди исписа ми йодасептадон 2x по 5 капки в дясното ухо дипросалик и спирт салициев обаче проблема ми е като слагам капките и като влизат навътре ме боли и почва да ме сърби кърлото възможно ши е да вшизат в оная траба не помня как се казваше и за това да ме боли така пък и когато си запуша носа за да ми излезе въздух от ушите само на лявото става на дясното не надявам се да ме разбрахте какво имам в предвид защото не съм наясно във интернет не влизам да чета защото последния път просто трябваше да легна в някой ковчег и да чакам смъртта си с една дума това ми казва чичко гугъл..та какво още мога да правя като допълнително лечение примерно да капвам олио или нещо от сорта на фурталгин дали ще ми помогнат моля някой да ми даде съвет защото вече ми писна от една страна паник атаки от друга страна хипохондрия и за капак това ухо ще се побъркам..

Напиши отговор