Очи, уши, нос и гърло | Полип или жилав секрет

Напиши отговор
  • RE: Полип или жилав секрет
    от д-р Цончев | 08.08.2019 21:35

Добре е да ви види УНГ и евентуално да се снимат синуси
  • RE: Полип или жилав секрет
    от eddie | 03.08.2019 01:43

Здравейте, д-р Цончев, в момента съм с трахеит и взимам Ксимебак, както и спрейове за носната лигавица и гранофурин за гърлото. Заради възпалението усещам набъбнала лигавицата на носа и от носоглътката непрекъснато се стича секрет, който се опитвам да изплюя. Тази вечер усетих,по-плътен и жилав секрет зад носоглътката и след редица неприятни опити най-накрая успях да го изплюя. Имаше вид като на част от плът или лигавица. Нямаше болка. Ето и линк към снимката със секрета Link . Нормално ли е при тази инфекция да има нещо такова като секрет? Предварително Ви благодаря за мнението. P.S. Извинявам се ако е коментирано някъде, но не намирам сходност освен тук
  • Re: Полип или жилав секрет
    от Ангелина Ангелова | 27.04.2018 14:58

Благодаря Ви!
  • Re: Полип или жилав секрет
    от д-р Цончев | 24.04.2018 16:07

Това някъде го коментирах вече. При условие че няма кървене от носа не виждам проблем
  • Полип или жилав секрет
    от Ангелина Ангелова | 23.04.2018 09:32

Здравейте в хода на хрема с плътен секрет и температура от носа в гърлото ми се плъзна това и успях да го изплюя (неприятно е за гледане!) Дали това е жилав секрет или полип или друго? Не се къса, прилича ми на лигавица, но може би е много жилав секрет. Пия антибиотик и слагам антибиотични капки в носа и вече усещам подобрение, но дали да се притеснявам от това [url]Link и още една снимка [url]Link Благодаря

Напиши отговор