Очи, уши, нос и гърло | Сгъстен секрет, полип от носа или ?

Напиши отговор
  • Re: Сгъстен секрет, полип от носа или ?
    от Angie | 23.04.2018 09:34

Благодаря Ви, не можех да намеря къде съм писала и пуснах нова тема за което се извинявам, според Вас секрет ли е или полип извинявам се че питам отново?
  • Re: Сгъстен секрет, полип от носа или ?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 17.04.2018 21:49

Вероятно е точно това, но не виждам проблем. Продължете си предписаната терапия.
  • Сгъстен секрет, полип от носа или ?
    от Angie | 17.04.2018 06:21

Здравейте, имам дете в начална училищна възраст и покрай него изкарах доста вируси и хреми, досега без усложнения. Февруари след може би грипен вирус с хремата имах доста странно усещане за вкус на сополи, личната лекарка предписа Гентазон, изчисти се. От два дни съм с температура (детето имаше преди 4, при него беше за 1,5 дена). И двамата имаме хрема от 7 дни. Не знам дали сега сме с нов вирус, хремата изглеждаше лека и отшумяваше. След температурата и двамата сме с червено гърло и цветни сополи, предписаха ни Зинат и антибиотични капки. Допреди това слагахме коларгол. Вчера изкихах странно парче подобно на лигавица от носа, а след това гърлото ми се свлече още по-голямо. Какво е това? Дали предписаното лечение ще помогне? Да го дам ли за изследване и какво изследване? Прилагам снимка в линка (предупреждавам много е неприятна за гледане !) [url]Link

Напиши отговор