Очи, уши, нос и гърло | Проблем със дясното ухо

Напиши отговор
  • Re: Отново проблем със дясното ухо.
    от Yusuf Ismail | 31.03.2018 22:14

Много ви благодаря др.Цончев!
  • Re: Отново проблем със дясното ухо.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 31.03.2018 17:08

Ако има възпаление е нормално да е така.Постепенно при правилно лечение ще мине.
  • Отново проблем със дясното ухо.
    от Yusuf Ismail | 30.03.2018 16:17

Здравейте снощи около 22 часа ме заболя ухото бучеше много и като го пипах болеше имаше и леко кръв ходихме до спешното и ни испратиха в някакъв частен кабинет лекаря който ми го прегледа каза че имам някви ранички нещо като гъбички било сложи ми някакъв спирт който пареше отначало проблема е че постоянно като слагам памук и го махна има кръв на него и това много ме притеснява и дясното ми око трепери на всичкото отгоре та страх ме е да не стане някой кръвоизлив или от толкова кървене да загубя кръв и да припадна от предишните ми теми съм ви споменал че страдам от паник атаки и всяко нещо ме притеснява много някой от лекарите тук ако даде някаквва информация спрямо проблема ми ще се радвам понеделник ще ходя на унг лекар но до тогава с тая кръв незнам какво ще правя извинявам се ако съм допуснал правописни грешки!
  • Re: Проблем със дясното ухо
    от Yusuf Ismail | 02.03.2018 18:55

Здравейте отново днес като се събудих ухото ми беше ацки заглъхнало и сега е така слуха ми е доста слаб на това ухо моля за съвет страх ме е да не углошея..
    от Yusuf Ismail | 21.02.2018 14:22

Пулсацията е ужасно дразнеща на това ухо
    от д-р Александра Игнатова | 20.02.2018 22:05

Препоръчвам ви да ползвате антибиотика и капките, които са ви изписали и всичко ще е наред.
    от Yusuf Ismail | 20.02.2018 18:49

Днес пак ходих но вече ме изгони жената дори не ми даде направление за уши нос гърло гледа ми го тя и каза че е леко зачервено..
    от д-р Александра Игнатова | 18.02.2018 22:14

Здравейте! Описаните усложнения е много слабо вероятно да ви се случат, особено ако спазите препоръките на личния си лекар. Поздрави!
  • Проблем със дясното ухо
    от Yusuf Ismail | 18.02.2018 00:00

Здравейте след прекаран грип имам проблем със дясното ухо отначало много гадно пуфтеше (или пулсираше незнам) после мина обаче нещо.ми се понижи слуха ходих при личната каза въспаление и ми исписа някакви лекарства антиботик капки за нос и за уши но още не съм ги взел та въпросът ми е тъй като съм с паник атаки и хипохондрия ме е страх да не получа менингит или нещо като аневризъм на мозъка бях чел в нета и си вкарах филма какво да правя моля за съвет и ме е страх да не си изгубя слуха напълно..

Напиши отговор