Очи, уши, нос и гърло | Заглъхнало ухо от 5 месеца

Напиши отговор
  • Re: Заглъхнало ухо от 5 месеца
    от Никол | 16.02.2018 09:28

Благодаря, че отдели време да ми пишеш! И аз на това се надявам!
    от krista | 15.02.2018 16:19

Аз бях така преди 1 година и се оправи само. С едното ухо бях заглъхнала повече от месец. На много лекари ходих и все казваха запушена евстахиева тръба, и че както е дошло, така изведнъж ще мине. Мисля, че от Зиртек ми мина, но може просто да му е дошло времето.
    от Никол | 15.02.2018 08:03

Дано! Благодаря за вниманието!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 14.02.2018 21:24

Ще се оправите, възможно е да е от алергичния ринит.
  • Заглъхнало ухо от 5 месеца
    от Никол Кръстева | 08.02.2018 10:56

Здравейте! Аз съм на 15 години. Искам да споделя моят проблем, като се надявам някой да ми даде съвет. Всичко започна в края на август. Бях навън и чух пищене в ухото си за кратко. Веднага след това ухото ми заглъхна. В началото реших, че само ще се оправи, но не стана така. Казах на родителите си и се започна ходене от лекар на лекар. Никой не откри проблем. Караха ме да духам силно със запушен нос, да разтварям широко уста и др. Изписваха ми противоалергични лекарства. Правиха ми две аудиометрии и тимпанометрия. Резултатите бяха нормални - нямаше намаление на слуха или течност в евстахиевата тръба. Аз съм алергична и имам алергичен ринит. Точно тогава бе много обострен, ако това има връзка. Ще станат 6 месеца от началото на заглъхването, а то не оправя. На няколко пъти през тези месеци /3 или 4 пъти/ ухото ми се отпушва, но са кратко, за по няколко секунди. Ще се оправя ли?

Напиши отговор