Очи, уши, нос и гърло | Streptococci Viridans и Neisseria spp. бактерии в Гърлото

Напиши отговор
  • Re: Streptococci Viridans и Neisseria spp. бактерии в Гърлото
    от Доц. д-р Цончев, дм | 13.12.2017 22:32

И да не е ще се оправи.
    от Dsfgg | 09.12.2017 23:21

не нямам болки и темперетура. четох това може да се останки от храна
    от Доц. д-р Цончев, дм | 09.12.2017 21:35

Има някакво налепче, но вероятно ще мине спонтанно. Болка в гърлото нали няма?
    от Dsfgg | 07.12.2017 00:49

2 седмици след Антибиотичното лечение ми излязоха някакви странни бели налепи по сливиците :cry: ( на дясната сливица имам) Link alt="Link /> Link alt="Link />
    от Dsfgg | 04.12.2017 16:27

ако снимката не се вижда: Link alt="Link />
    от Доц. д-р Цончев, дм | 03.12.2017 21:16

Нищо притеснително
    от Dsfgg | 02.12.2017 17:44

Здравейте 10 дена след Антибиотичната терапия си пуснах Микбиологично изследване на гърлен сектер Резултати: окончателни ли са резултатите трябва ли да направя други изследваня ? Link alt="Link />
    от Доц. д-р Цончев, дм | 24.11.2017 19:46

Не виждам какво има да се притеснявате. Това е обикновена непатогенна найсерия. Найсерия спурие. Тази която ви притеснява е найсерия гонорее
    от Dsfgg | 24.11.2017 18:18

Леле какви неща чета за Гонорея. Вече мисля за самоубийсто. 5 ДЕНА ЛЕЖАХ В БОЛНИЦАТА. Лечение: 5 дена. Цефтриаксон фл 1g 2х1 фл. .След като ме изписаха пих 5 дена АМОКСИКЛАВ. Подобрение няма.:( Това означава че са ми дали АНТИБИОТИЦИ БЕЗ АНТИБИОГРАМА така ли? питах на Доктора той каза че ако се изолира бактерия тогава се прави Антибиограма. Но аз не видях резултатите,той каза че има малко бактерии не е нищо страшно
    от д-р Александра Игнатова | 23.11.2017 16:16

Здравейте! Да, това означава,че не е посочено дали е гонорейната или менингитната Неисерия. Менингитната нормално може да се открие по гърлото на немалък процент хора. Във всеки случай, лекувайте се по препоръка на лекаря Ви. Успех!
    от jerrymaguire | 22.11.2017 10:38

До колкото знам със SPP се обозначава Neisseria, която не е гонорейната или менингитовата, а останалите видове, които често нападат гърлото. Изчакайте мнение на специалист или най-добре попитайте и лекуващия лекар. Моля, дръжте ни в течение!
    от Dsfgg | 21.11.2017 23:27

Neisseria spp. гонорея ли е ?
  • Streptococci Viridans и Neisseria spp. бактерии в Гърлото
    от Dsfgg | 21.11.2017 23:14

Здравейте,разболях се преди 2 седмици, вдигах температура. направиха микрибиологично изследване на гърлен секрет и ми откриха Streptococci Viridans и Neisseria spp. гърлото ми е зачервено и нещо ме дразни. много ме е страх, нещо сериозно ли ? Neisseria spp. гонорея ли е ?

Напиши отговор