Очи, уши, нос и гърло | Странен фарингит

Напиши отговор
  • RE: Странен фарингит
    от Доц. д-р Цончев, дм | 09.09.2020 18:23

Добре е някой УНГ доктор да погледне в това гърло. Така от дистанция и без да се види няма как да се каже нещо конкретно.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 09.09.2020 18:22

Добре е някой УНГ доктор да погледне в това гърло. Така от дистанция и без да се види няма как да се каже нещо конкретно.
    от Cveti | 09.09.2020 14:31

Неэнам дали моето е фарингит но ще напиша симптомите.Аэ нямам кашлица и болки в гърлото но все едно ме стяга имам чуството че ми е подуто гърлото имам и някаква слуэ или храчки които нито мога да иэплюя нито да преглътна а имам и една гнойна пъпка на лявата сливица моляви эа някакъв одговор.
  • Re: Странен фарингит
    от Dsfgg | 21.11.2017 23:25

направи изследване на гърлен секрет
  • Re: Странен фарингит
    от Доц. д-р Цончев, дм | 22.05.2017 22:42

Ще преминат постепенно, не се притеснявайте. Лимфните възли съшо бавно се прибират.
  • Странен фарингит
    от K | 18.05.2017 16:31

Здравейте, След прекарана настинка ми остана едно парене и дразнене в гърлото особенно при хранене.Под челюста имами надут лимфен възел.Бях на лекар.Диагноза хроничен фарингит.Притесняваме възела и най вече,че по фарингса имам някакви жълти топченца.Лекарката ,каза че били нормални впредвид фарингита.В нета четох и се ориентирах , че всъщност това е някакъв гранулозен фарингит.Моля дайте малко повече инфо, много ме плашат тези топченца , приличат на мехури или плюски.Изписа ми само Фарингостим?

Напиши отговор