Очи, уши, нос и гърло | Пресипнал глас /почти загубен/

Напиши отговор
  • Re: Доста сериозно звучи
    от foramen | 03.11.2007 22:05

Oтговор "geri_kj": Леле, как ме изплаши :( Очаквах /искаше ми се/ да получа отговори като :"Ще отмине", "И на мен ми се е случвало- няма страшно" и т.н.
    Нека да се отхвърли най- лошото.... защото загуба на глас може да е безобидно...а може да е много сериозно. Макар че при вас най-вероятно е напълно безобидно но ... винаги има едно "НО" нали така? Нека си я погледне УНГ.
  • Доста сериозно звучи
    от Гергана Добрева | 03.11.2007 11:55

Леле, как ме изплаши :( Очаквах /искаше ми се/ да получа отговори като :"Ще отмине", "И на мен ми се е случвало- няма страшно" и т.н.
  • Re: Пресипнал глас /почти загубен/
    от foramen | 02.11.2007 23:23

Oтговор "geri_kj": Преди малко чух майка ми по телефона и направо .... едвам говори. Ходила на лекар сутринта - на слушалка дробовете й били чисти, температура - не, кашлица - не, само дразнене на гърлото. Изписал там някакви лекарства-Оспамокс мисля, че каза. Случвало ли ви се е? Как и с какво сте се лекували? Моля, помогнете! Едва едва шепти :(
    Беж при УНГ доктор за ларингоскопия...за да погледне гласните връзки.
  • Пресипнал глас /почти загубен/
    от Гергана Добрева | 02.11.2007 16:44

Преди малко чух майка ми по телефона и направо .... едвам говори. Ходила на лекар сутринта - на слушалка дробовете й били чисти, температура - не, кашлица - не, само дразнене на гърлото. Изписал там някакви лекарства-Оспамокс мисля, че каза. Случвало ли ви се е? Как и с какво сте се лекували? Моля, помогнете! Едва едва шепти :(

Напиши отговор